Poznań: Fajfy o szóstej – zajęcia taneczne dla początkujących. Prowadzenie: Agnieszka Noster

Zdjęcie: Poznań: Fajfy o szóstej – zajęcia taneczne dla początkujących. Prowadzenie: Agnieszka Noster

Wersja do druku

Udostępnij

W latach 70-tych fajfami nazywano bardzo popularne popołudniowe potańcówki. Dziś modyfikujemy tę formę i od kwietnia, w każdy poniedziałek, zapraszamy Was na nasze FAJFY – czyli poniedziałkowe tańce i zajęcia ruchowe pod okiem dyżurnych kaowców – rezydentów programu Stary Browar Nowy Taniec. Zajęcia nie wymagają profesjonalnego przygotowania, są bezwarunkowo otwarte dla WSZYSTKICH amatorów – miłośników współczesnego tańca. A zwłaszcza tych, którzy zawsze marzyli, żeby na własnej skórze doświadczyć tanecznej radości i ładować akumulatory niekończącą się dawką pozytywnej energii, ale dotąd bali się spróbować.

Dzięki potańcówkom prowadzonym przez pracujących w przestrzeniach starobrowarowej Słodowni artystów, poznacie nie tylko tajniki tanecznej sztuki , ale także bohaterów Starego Browaru Nowego tańca, którzy dzień po dniu sprawiają, że Studio Słodownia +3 wibruje taneczna energią.

W maju na fajfy zaprasza Agnieszka Noster (13 i 20 maja).

Wejściówki: fajf (5zł)

Czas trwania: ok. 90 min.

strój: wygodny i swobodny

Agnieszka Noster, związki z tańcem utrzymuje od ponad 20 lat; w latach 90-tych minionego wieku wiedzę taneczną zdobywała i rozwijała m.in. w ramach warsztatów i coachingów (bo innego sposobu nie było)pracując w teatrach tańca: Śląskim i Gdańskim. Przez ostatnie lata stara się dzielić z młodymi ludźmi tym co jej się wydaje, że wie. Jednocześnie stara się nadal uczyć się od innych- np. w ramach AAT ,a czasem korzystając z zaproszeń do projektów tanecznych; Towarzystwa Gimnastycznego, Artystycznej Grupy Koncentrat, działań Mikołaja Mikołajczyka. Zbliżając się do lat studentów III wieku, pozwoliła sobie zeszłego roku zostać absolwentką Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 18:00

Poznań: Stary Browar, ul. Półwiejska 42, Studio Słodownia 3

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close