Poznań: Help Me To Crush (Haduch, Mavridou, Ganga) – pokaz „Free the dance”

Zdjęcie: Poznań: Help Me To Crush (Haduch, Mavridou, Ganga) – pokaz „Free the dance”

Fot. z archiwum Małgorzaty Haduch

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach cyklu Free The Dance na czerwcową (19-23.06)  trasę po Polsce Małgorzata Haduch zaprosiła Arvinda Gangę i tancerkę Marię Mavridou.   Razem tworzą trio Help Me To Crash. Łączy ich fascynacja sceną free jazzową w Amsterdamie, gdzie od wielu lat interesuje ich tworzenie performensów ze swobodnie improwizowaną muzyką i tańcem. Poszukują harmonii, która powstaje ponad formą oraz niezależności w indywidualnej ekspresji. Help Me To Crash charakteryzuje się surową czułością i zaufaniem, które pozwala na odważne ukazywanie tego, co leży najgłębiej.

Cykl Free The Dance, seria performensów z udziałem muzyków-improwizatorów oraz tancerzy, powstał z inicjatywy Małgorzaty Haduch&Unfinished Company. Jest to spotkanie wyjątkowych osobowości scenincznych i doświadczonych improwizatorów, propozycja połączenia środowisk muzycznych i tanecznych uwalniające improwizację w tańcu współczesnym od wielu stereotypów. Free The Dance stało się manifestem pełnym pasji tworzenia nowych doświadczeń, zarówno dla artystów, jak i publiczności. Bezustannie czerpiąc inspiracje z muzyki free jazzowej i idei DIY, czerwcowy program Free The Dance zapowiada się intensywnie.

Arvind Ganga – gitara
Maria Mavridou- taniec
Malgorzata Haduch – taniec

Trailer

Blog projektu

Bilety: 15zł

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 19:00

Poznań: Dragon, ul. Zamkowa 3

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close