Inne

Poznań/Let’s Dance: Agata Siniarska – rezydencja

Zdjęcie: Poznań/Let’s Dance: Agata Siniarska – rezydencja

Fot. ASF

Wersja do druku

Udostępnij

Rezydencja Agaty Siniarskiej w ramach wystawy LET’S DANCE. Rezydencje w ramach wystawy Let’s Dance są możliwe dzięki wsparciu Instytutu Muzyki i Tańca.

agata siniarska / cyborgiczna forma, o zmiennym stopniu produkcji, wielu talentach i przeszłości kryminalnej, świadomie działająca rozdział po rozdziale w przestrzeniach choreograficznych sekwencji. jako komponent złożonych procesów, agatę pociągają sprzeczne stanowiska oraz utopie, co jest jej inspiracja w zaangażowaniu politycznym, społecznym oraz emocjonalnym. każde z jej poczynań, podsycane przez energię świetlnego spektrum, robi z pasją i wielką fascynacją. wielokrotnie nie samotnie, ale w kompanii wielu wspaniałych awanturników.

cargocollective.com/agatasiniarska

Logo IMIT (miniaturka)

powiązane

Ludzie

Agata Siniarska

Agata Siniarska

  • tancerka
  • choreografka

Rezydencja Agaty Siniarskiej w ramach wystawy LET’S DANCE. Rezydencje w ramach wystawy Let’s Dance są możliwe dzięki wsparciu Instytutu Muzyki i Tańca. agata siniarska / cyborgiczna forma, o zmiennym stopniu produkcji, wielu talentach i przeszłości kryminalnej, świadomie działająca rozdział po rozdziale w przestrzeniach choreograficznych sekwencji. jako komponent złożonych procesów, agatę pociągają sprzeczne stanowiska oraz utopie, co jest jej inspiracja w zaangażowaniu politycznym, społecznym oraz emocjonalnym. każde z jej poczynań, podsycane przez energię świetlnego spektrum, robi z pasją i wielką fascynacją. wielokrotnie nie samotnie, ale w kompanii wielu wspaniałych awanturników. cargocollective.com/agatasiniarska

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close