Poznań/Malta 2013/Film: Ana Brzezińska „I want (no) reality”

Zdjęcie: Poznań/Malta 2013/Film: Ana Brzezińska „I want (no) reality”

Fot. z materiałów Malta 2013.

Wersja do druku

Udostępnij

I Want (no) Reality jest żywiołowym zapisem spotkania Any Brzezińskiej z artystami, którzy postawili w życiu na bezkompromisową postawę twórczą. Bohaterem debiutu filmowego reżyserki jest międzynarodowa grupa teatralna Needcompany – jeden z najpopularniejszych zespołów awangardowych, który zmienia oblicze europejskiego teatru i tańca. Jego założycielem i dyrektorem artystycznym jest belgijski reżyser i artysta wizualny Jan Lauwers. Prowadzony przez niego interdyscyplinarny zespół od 27 lat opowiada przejmujące i pełne pasji historie o ludziach, rewolucjonizując standardy obowiązujące w sztuce współczesnej.

Film pokazuje, że za sukcesem Needcompany kryje się coś więcej niż artystyczna sprawność. I WANT (NO) REALITY to radykalna opowieść o tym, że bez miłości i odwagi przełamywania schematów, które narzuca rzeczywistość, wszystko, co robimy, pozostaje bezowocne.

Trailer

Czas trwania: 55 min.

Język: angielski z polskimi napisami.

Wstep wolny.

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 22:00

Poznań: Dziedziniec Szkoły Baletowej, ul. Gołębia 8

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close