Poznań/Malta 2017: Vujanović, Cvetković, Tanurovska „Critical Practice, Nomad Dance Academy” – spotkanie

Zdjęcie: Poznań/Malta 2017: Vujanović, Cvetković, Tanurovska „Critical Practice, Nomad Dance Academy” – spotkanie

Wersja do druku

Udostępnij

Podczas Malta Festival Poznań 2017 odbędzie się  spotkanie z cyklu Critical Practice, Nomad Dance Academy z udziałem trzech badaczek: Any Vujanović, Marijany Cvetković, Biljany Tanurovskiej. Critical Practice opiera się na działaniach platform sztuki, skupionych wokół czasopism takich, jak TkH [Walking Theory], Maska, Frakcija, a także Nomad Dance Academy. Intencją programu jest wspieranie profesjonalnego rozwoju autorów z regionu byłej Jugosławii i poza nim, w rozwijaniu krytycznej refleksji na temat współczesnej sztuki performatywnej. Do specjalnej poznańskiej edycji programu organizatorzy zapraszają 10 młodych autorów zainteresowanych pisaniem tekstów krytycznych, organizacją własnej pracy, dyskusją oraz tworzeniem nowych formatów krytycznej wymiany. Celem rozszerzonej grupy Critical Practice jest nawiązanie nowych kontaktów z polskimi autorami, wypracowanie nowych form komunikacji między artystami a publicznością Malta Festival Poznań (spotkania po spektaklach) oraz stworzenie krótkich tekstów na temat spektakli i samego festiwalu.

Czas trwania: 2h

Wstęp wolny!

Więcej na stronie: malta-festival.pl

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 15:00

Poznań: Plac Wolności

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close