Poznań/Malta 2019: Companhia de Dança de Almada „Fobos”

Zdjęcie: Poznań/Malta 2019: Companhia de Dança de Almada „Fobos”

Companhia de Dança de Almada "Fobos", fot. Pedro Soares

Wersja do druku

Udostępnij

Polski Teatr Tańca, w ramach cyklu Polski Teatr Tańca na Malcie, zaprasza na spektakl Fobos portugalskiego zespołu Companhia de Dança de Almada.

O spektaklu:

Fobos jest swoistym studium strachu jednostki, próbą zrozumienia tego, co i dlaczego nas przeraża. Strach to część naszego codziennego życia, uniwersalna emocja, która zmusza nas do kwestionowania własnej odwagi. Istnieją jednak różne obawy, zarówno materialne, jak i abstrakcyjne, te, które należy pokonać, i te, które są niezbędne do przetrwania. Należy zamknąć oczy i zrobić krok do przodu!

Choreografia: Bruno Duarte

Wsparcie projektu: Ana Macara i Maria João Lopes

Tekst: José Jorge Letria

Reżyseria świateł: Cláudia Rodrigues

Asystent choreografa: Maria João Lopes

Kostiumy: Alexandra Monteiro

Obsada: Beatriz Rousseau, Bruno Duarte, Francisco Ferreira, Joana Puntel, Luís Malaquias, Mariana Romão, Raquel Tavares

Companhia de Dança de Almada to profesjonalny zespół taneczny z siedzibą w Almadzie (niedaleko Lizbony), prowadzony przez Marię Franco. Od momentu jego powstania w 1990 roku, zespół promuje taniec współczesny, tworząc projekty, organizując szkolenia zawodowe i umożliwiając wymianę krajową i międzynarodową. Oferuje również wiele działań skierowanych do szerokiej publiczności, zarówno do dzieci, młodzieży, jak i dorosłych, w tym publiczne zajęcia i sesje popularyzujące taniec.

Bilety: 15 zł

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 21:00

Poznań: Międzynarodowe Targi Poznańskie, hala nr 2, ul. Głogowska 14

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close