Poznań: Polski Teatr Tańca „Conrad Drzewiecki – in memoriam. Artyści wczoraj i dziś”

Zdjęcie: Poznań: Polski Teatr Tańca „Conrad Drzewiecki – in memoriam. Artyści wczoraj i dziś”

Z materiałów PTT

Wersja do druku

Udostępnij

W Polskim Teatrze Tańca trwa sezon jubileuszowy. 40-lecie PTT jest niezwykłą okazją do przyjrzenia się historii rozwoju sztuki tańca w naszym kraju. Z tej okazji zapraszamy serdecznie na wydarzenie Conrad Drzewiecki – in memoriam. Artyści wczoraj i dziś, otwierające projekt 10 x 4 = (XL). Polski Teatr Tańca wczoraj i dziś. Zapowiadany „Audio-video-performance” będzie łączyć materiały archiwalne (zdjęcia, filmy) z wykonaniem reinterpretacji spektakli na żywo przez artystów PTT i gości związanych z historią Teatru.

 

Październikowe wydarzenie rozpocznie prezentacja jednego z najnowszych spektakli PTT: The Unknown – Niewiadoma (chor. Paweł Malicki). Widzowie „audio–video–performancu” będą więc mieli niezwykłą okazję do skonfrontowania historii  najstarszego i największego do tej pory zespołu teatru tańca w Polsce z współczesnym obrazem PTT. Nie zabraknie również zaproszonych gości: Romy Juszkat, Krystyny Kostrzemskiej, Andrzeja Wituskiego i Przemysława Śliwy.

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 20:00

Hala nr 2 MTP, ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close