Poznań/Program „# nie jesteś mi obojętny” – „odsłona 01 #: W stronę Innego”: Wykład prof. Krzysztofa Podemskiego

Zdjęcie: Poznań/Program „# nie jesteś mi obojętny” – „odsłona 01 #: W stronę Innego”: Wykład prof. Krzysztofa Podemskiego

Imre Thormann, fot. Otto Muehlethaler.

Wersja do druku

Udostępnij

Organizatorzy programu performatywnego # nie jesteś mi obojętny zapraszają na wykład prof. Krzysztofa Podemskiego oraz na dyskusję z udziałem zaproszonych przez niego gości. 

 

Prof. Krzysztof Podemski – pracownik naukowy Instytutu Socjologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, dyrektor Instytutu w latach 2005-2008, obecnie prodziekan ds. naukowych Wydzialu Nauk Społecznych. Współautor trzech socjologicznych książek o Poznaniu („Poznaniacy o swoim mieście. Życie w Poznaniu”, „Miasto w świadomości swoich mieszkańców, Życie w Poznaniu”, „Miasto-mieszkańcy-instytucje”). Autor dwóch monografii „Socjologia podróży” oraz „Obrazy i wizje społeczeństwa polskiego w prasie krajowej w 1981 roku”. Członek PTS (Polskiego Towarzystwa Socjologicznego), PTBRiO (Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku) oraz ESOMAR (European Society for Market and Opinion Research). W pracy naukowej interesuje się przede wszystkim socjologią podróży, kontaktami międzykulturowymi, badaniami jakościowymi i nierównościami społecznymi.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close