Poznań/Program „# nie jesteś mi obojętny”/ odsłona 05: #ZmianaPerspektywy: Rabih Mroué „The Pixeled Revolution”

Zdjęcie: Poznań/Program „# nie jesteś mi obojętny”/ odsłona 05: #ZmianaPerspektywy: Rabih Mroué „The Pixeled Revolution”

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach piątej odsłony programu # nie jesteś mi obojętny, Centrum Kultury Zamek w Poznaniu kontynuuje prezentacje autorskich form teatru angażującego. Tym razem będzie można zobaczyć spektakl Theatre austriacko-francuskiego kolektywu SUPERAMAS wraz z towarzyszącym mu zestawem wydarzeń kontekstowych i edukacyjnych. Iluzji zapośredniczonego obrazu poświęcona jest  praca wideo The Pixeled Revolution libańskiego artysty Rabiha Mroué, która zaprezentowana zostanie w ramach wydarzeń kontekstowych. Praca ta miała swoją premierę na zeszłorocznym Documenta (13) w Kassel i stała się jednym z najbardziej komentowanych wydarzeń tego najważniejszego w Europie przeglądu sztuki współczesnej.

kurator: Marcin Maćkiewicz

organizator: Centrum Kultury Zamek w Poznaniu

partnerzy: Austriackie Forum Kultury, Instytut Muzyki i Tańca,

patronat medialny: Gazeta Wyborcza, TOK FM, empik, Didaskalia, e-teatr.pl, taniecPOLSKA.pl, WTK, epoznan.pl, Radio Merkury, Rafio Afera, IKS, kultura.poznan.pl

program dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

więcej: www.zamek.poznan.pl; facebook.com/jestesobojetny; www.superamas.com

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 12:00

Sala prób, 3 piętro

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close