Poznań/Projekt Yanka Rudzka: Fajfy o szóstej – zajęcia taneczne dla amatorów poświęcone Yance Rudzkiej

Zdjęcie: Poznań/Projekt Yanka Rudzka: Fajfy o szóstej – zajęcia taneczne dla amatorów poświęcone Yance Rudzkiej

Fot. CC BY 2.0 (cadernodecinema.com.br)

Wersja do druku

Udostępnij

Stary Browar Nowy Taniec zaprasza na Fajfy o szóstej – taneczne zajęcia dla amatorów. Zajęcia nie wymagają profesjonalnego przygotowania, są bezwarunkowo otwarte dla wszystkich amatorów – miłośników współczesnego tańca. A zwłaszcza tych, którzy zawsze marzyli, żeby na własnej skórze doświadczyć tanecznej radości i ładować akumulatory niekończącą się dawką pozytywnej energii, ale dotąd bali się spróbować.

Trailer

W ramach projektu Yanka Rudzka zajęcia 1 lutego 2016 roku zostaną poświęcone Yance Rudzkiej, polskiej tancerce i choreografce, twórczyni Szkoły Tańca w Salvador de Bahia, jednej z najważniejszych postaci brazylijskiego tańca nowoczesnego.Od 2015 do 2016 roku polscy artyści związani z Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk (Joanna Leśnierowska, Agnieszka Kryst, Korina Kordova, Janusz Orlik oraz Paweł Sakowicz) odkrywają Rudzką na nowo. Podczas fajfów podzielą się swoimi brazylijskimi doświadczeniami i zachęcą do polsko-brazylisjkiej zabawy. Fajf poświęcony będzie tradycyjnej sambie i polskim oberkom.

Więcej informacji o Yance Rudzkiej w tekście Macieja Rożalskiego na culture.pl

Organizatorzy przypominają o wygodnym, elastycznym i komfortowym stroju.

Wejściówki (5zł) na Fajfy dostępne w dniu imprezy przed wejściem do Studio Słodownia +3.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 18:00

Poznań: Studio Słodownia 3, Stary Browar, ul. Półwiejska 42

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close