Poznań/SBNT 2019: Monika Kiwak „PSTRYK” – warsztat dla dzieci i opiekunów

Zdjęcie: Poznań/SBNT 2019: Monika Kiwak „PSTRYK” – warsztat dla dzieci i opiekunów

fot. materiały organizatora

Wersja do druku

Udostępnij

Art Stations Foundation i Stary Browar Nowy Taniec zapraszają do udziału w warsztacie Pstryk, który poprowadzi Monika Kiwak.

O warsztacie:

Pstryk to warsztat dla rodzin, które chcą wzmacniać więź przez ruch i dotyk. To czas, w którym rodzice mogą obserwować kreatywność kinestetyczną dzieci, a dzieci – rodziców. Czas na kontakt ze swoim ciałem i przyjemność ruchu. Czas na posłuchanie potrzeb swojego ciała. I czas na szalony ruch prawie w ciemności…

Wygodne ubranie pomoże czuć się swobodnie podczas ruchu. Uczestnicy warsztatów tańczą bez butów, na przyjaznej podłodze baletowej.

Wejściówki na warsztaty: 1 dziecko + 1 opiekun 15 zł, dodatkowe dziecko 10 zł, dodatkowy dorosły 15 zł do nabycia bezpośrednio przed warsztatem. Rezerwacja: dzieci@starybrowarnowytaniec.pl

Projekt dofinansowany z budżetu Miasta Poznania

Miasto Poznań (miniaturka)

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 11:00

Poznań: Stary Browar, Studio Słodownia 3, ul. Półwiejska 42

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close