Poznań/SBNT dla Dzieci 2015 – Roztańczone rodziny: Agata Nowaczyk-Łokaj „Taniec z udziałem dziecka” – warsztaty

Zdjęcie: Poznań/SBNT dla Dzieci 2015 – Roztańczone rodziny: Agata Nowaczyk-Łokaj „Taniec z udziałem dziecka” – warsztaty

Fot. Anka Krom

Wersja do druku

Udostępnij

Stary Browar Nowy Taniec dla Dzieci 2015 – Roztańczone rodziny zaprasza na warsztaty Taniec z udziałem dziecka, które poprowadzi Agata Nowaczyk-Łokaj. Zajęcia adresowane są do osób dorosłych, którym w tańcu towarzyszyć mogą dzieci w wieku od urodzenia do ok. 18 miesięcy. Na tych spotkaniach „taniec” to kreatywny proces umożliwiający indywidualną ekspresję, a nie realizacja jakiegoś narzuconego z zewnątrz wzorca. Jest to zachęta do podążania za własnym, naturalnym ruchem i rytmem, do uwalniania oddechu, poprawy krążenia krwi, poszukiwania własnych wzorców ruchowych i odnajdywania nowych, czerpania przyjemności z ruchu.

Organizatorzy proszą o zabranie wygodnego stroju i obuwia na zmianę. Warsztaty zostaną udokumentowane przez fotografa. Ewentualne pytania należy kierować na adres e-mail

Agata Nowaczyk-Łokaj z wykształcenia prawniczka, z pasji trenerka improwizacji tanecznych metodą Living Dance Form, członkini Polskiego Stowarzyszenia Choreoterapii – Polski Teatr Tańca w Poznaniu i pedagożka. Przeszła długą drogę edukacji w kilku dziedzinach zawodowych oraz rozwoju osobistego różnymi metodami warsztatowymi i terapeutycznymi. Jest pasjonatką stosowania metod ruchowych i tanecznych do pogłębiania samoświadomości, uwalniania energii, oswajania ciała, budowania relacji z sobą i innymi ludźmi. W budowaniu i prowadzeniu zajęć dla dzieci towarzyszy jej zdecydowanie perspektywa dziecka, podejście związane ze swobodą wyboru, wzajemnym szacunkiem i oparciem w relacji Dziecko-Dorosły. Zajęcia prowadzi z inspiracji wieloma metodami, tworząc z tego autorski program.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 11:00

Poznań: Studio Słodownia 2, Stary Browar, ul. Półwiejska 42

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close