Poznań/SBNT dla Dzieci 2015 – Roztańczone rodziny: Compagnia TPO „Motyle” – interaktywne warsztaty dla dzieci

Zdjęcie: Poznań/SBNT dla Dzieci 2015 – Roztańczone rodziny: Compagnia TPO „Motyle” – interaktywne warsztaty dla dzieci

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Motyle, podobnie jak Malowany ogród, to niepowtarzalne interaktywne widowisko taneczno-multimedialne stworzone przez włoską grupę TPO. Podczas pierwszej wizyty artystów w Poznaniu dzieci poznały historię cudownego ogrodu. Tym razem staną się świadkami przeobrażenia poczwarki w motyla. Obserwując ruch trzepotania skrzydeł, który przypomina pędzel malujący obraz w powietrzu, doświadczą niesamowitego tańca kolorowych motyli. Ponownie zostaną zaproszone przez tancerzy do odkrywania niezwykłej przestrzeni, do wejścia w sceniczny, multimedialny świat, pełen receptorów reagujących na ich ruch.

TPO to jedna z najbardziej popularnych i cenionych grup tanecznych dla dzieci na świecie. Ich przedstawienia pokazywane były we wszystkich zakątkach globu. To kolejna, niepowtarzalna okazja na spotkanie dzieci z wybitnymi tancerzami i artystami multimediów oraz doświadczania świata poprzez taniec i interaktywną zabawę.

Warsztaty są szansą do jeszcze głębszego wkroczenia w multimedialny świat przedstawienia. Dzieci współpracują z artystami i poznają tajniki multimedialnego, zaczarowanego dywanu, który jest głównym elementem większości przedstawień grupy TPO. To warsztaty ruchowe, w których wykorzystywana jest interaktywna instalacja, współdziałająca z dziećmi.

UWAGA! Warsztaty nie są połączone ze spektaklami Motyle. Obowiazują na nie oddzielne wejściówki!

Organizatorzy proszą o zabranie wygodnego stroju i obuwia na zmianę. Warsztaty zostaną udokumentowane przez fotografa. Podczas warsztatu rodzice są wyłącznie obserwatorami.

Ewentualne pytania należy kierować na adres e-mail

Wejściówki dla dzieci w cenie 5zł do nabycia w punktach informacyjnych w Atrium i Pasażu Starego Browaru oraz na ebilet.pl

 

Pokazy spektaklu 14 marca o godz. 11.00 i 16.00:

O spektaklu

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 12:00

Poznań: Studio Słodownia 3, Stary Browar, ul. Półwiejska 42

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close