Poznań/SBNT dla Dzieci 2015 – Roztańczone rodziny: Monika Kiwak „Jesteśmy choreografami” – warsztaty dla dzieci i opiekunów

Zdjęcie: Poznań/SBNT dla Dzieci 2015 – Roztańczone rodziny: Monika Kiwak „Jesteśmy choreografami” – warsztaty dla dzieci i opiekunów

Fot. Jakub Wittchen dla Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk

Wersja do druku

Udostępnij

Monika Kiwak zaprasza dzieci i opiekunów do stworzenia rodzinnych choreografii, podczas warsztatów Jesteśmy choreografami w ramach programu SBNT dla Dzieci 2015 – Roztańczone rodziny. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku 5-7 lat. Należy zabrać wygodny strój i buty na zmianę. Warsztaty zostaną udokumentowane przez fotografa.

Wejściówki w cenie 15 zł (dziecko + opiekun) są do nabycia w punktach informacyjnych w Atrium i Pasażu Starego Browaru oraz na portalu ebilet.pl.

Ewentualne pytania należy kierować na adres e-mail: dzieci@starybrowarnowytaniec.pl.

Prowadząca o warsztacie:

Wykorzystując ulubione i indywidualne sposoby poruszania się dzieci, stworzymy rodzinne układy taneczne. Nie będziemy uczyć się kroków, ale inspirujących zasad kompozycji ruchu, które są wystarczająco pojemne, by zmieścić zabawę, kreatywność i indywidualną ekspresję dzieci i dorosłych.

Monika Kiwak – tancerka, improwizatorka, pedagożka, absolwentka wydziału tańca w Performers House (Dania), dyplomowana instruktorka tańca współczesnego (Narodowe Centrum Kultury​), uczestniczka certyfikowanego Kursu Body Mind Centering® (Słowacja, Polska 2011 – 2015); magister filologii polskiej oraz dramatologi​ na Uniwersytecie Jagiellońskim. W 2013 i 2015 roku otrzymała stypendium do udziału w Alternatywnej Akademii Tańca realizowanej przez Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk; rezydentka projektu Dance Move Cities ( Kraków/ Ryga 2013 -2014). Od 2008 roku tańczy w Eksperymentalnym Studio Tańca Iwony Olszowskiej w Krakowie, praktykując improwizację z podejściem BMC®. W marcu 2014 premierę miał jej solowy spektakl Star Fish. Zafascynowana jest anatomią i motoryką ruchu. Z pasją pracuje z dorosłymi i z dziećmi.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 11:00

Poznań: Studio Słodownia 3, Stary Browar, ul. Półwiejska 42

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close