Poznań/SBNT dla Dzieci 2016: Iza Szostak „Co nas porusza?” – warsztaty dla dzieci i opiekunów

Zdjęcie: Poznań/SBNT dla Dzieci 2016: Iza Szostak „Co nas porusza?” – warsztaty dla dzieci i opiekunów

Kwadryga na trzech. Fot. K. Machniewicz

Wersja do druku

Udostępnij

W sobotę, 29 października 2016 roku, o godzinie 11.00 program Stary Browar Nowy Taniec dla Dzieci zaprasza na warsztaty dla dzieci w wieku 5-7 lat i ich opiekunów zatytułowane Co nas porusza?, które poprowadzi Iza Szostak. Warsztaty mają na celu wypracować świadomość ciała, muzykalność, koordynację ruchową i kreatywność.

Koszt: 15 zł (dziecko + opiekun) do nabycia w punktach informacyjnych Starego Browaru, księgarniach Empik oraz na portalu ebilet.pl

Ewentualne pytania należy kierować na adres e-mail: dzieci@starybrowarnowytaniec.pl

W jaki sposób pokazać ruchem skaczącą ciężką piłkę, a jak lekką dmuchaną? Co można zatańczyć, kiedy przykleją nam się buty do podłogi? Jak dzieci i rodzice mogą tworzyć wspólne opowiadanie tylko ruchem? Na te i inne pytania odpowiemy w trakcie wspólnych zabaw ruchowych.

Iza Szostak – tancerka, choreografka, absolwentka Szkoły Baletowej w Warszawie oraz Codarts/Rotterdam Dance Academy w Holandii. Obecnie studiuje w Instytucie Etnologii i Antropologii Kulturowej Uniwersytetu Warszawskiego. Przez kilka lat prowadziła szkołę tańca dla dzieci na Mokotowie. Obecnie prowadzi regularne zajęcia tańca dla seniorów w Centrum w Ruchu w Warszawie. Jako nauczycielka tańca współpracowała m.in. z: Muzeum Sztuki Nowoczesnej, Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk, Free Art Fusion, Centrum Sztuki Współczesnej. Lubi śpiewać, choć raczej nie umie, zamierza pogłębiać praktykę pracy z głosem. Improwizuje na scenie i w życiu, od lat marzy jej się długi wypad w Alpy na narty oraz podróż na Grenlandię i do Nowej Zelandii. Mieszka w Warszawie.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 11:00

Poznań: Studio Słodownia 3, Stary Browar, ul. Półwiejska 42

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close