Poznań/SBNT dla Dzieci 2016: Katarzyna Sitarz „Rodzinne tańcofonie” – warsztaty

Zdjęcie: Poznań/SBNT dla Dzieci 2016: Katarzyna Sitarz „Rodzinne tańcofonie” – warsztaty

Fot. Jakub Wittchen

Wersja do druku

Udostępnij

Stary Browar Nowy Taniec dla Dzieci 2016 zaprasza na warsztaty dla dzieci (4-7 lat) wraz z opiekunami, które porpowadzi rezydentka Solo Projekt Plus 2016 Katarzyna Sitarz. Warsztat ma na celu pogłębienie świadomości ciała, rozbudzenie własnej i wspólnej wyobraźni, uwolnienie naturalnej potrzeby ekspresji oraz budowanie zaufania i więzi.

Koszt: 15 zł (dziecko + opiekun).

Organizatorzy proszą o zabranie wygodnego stroju i obuwia na zmianę. Warsztaty zostaną udokumentowane przez fotografa.

Ewentualne pytania należy kierować na adres e-mail:
dzieci@starybrowar
nowytaniec.pl

Prowadząca o warsztacie:

Warsztat przeznaczony jest dla dzieci i ich rodziców, gdzie poprzez wspólną zabawę z ruchem i głosem zanurzymy się w świat kreatywnej energii: jej dźwięki, barwy i fizyczność. Podczas zajęć odkrywać będziemy nasze zmysły i niezwykłą moc słuchania oraz odczuwania.

Katarzyna Sitarz – tancerka, performerka, choreografka, instruktorka, podróżniczka. Fascynuje ją wielopoziomowa nie/świadomość ciała oraz praca z głosem i ruchem poprzez improwizację i różnorodne eksperymenty, które aktualnie są tematem jej rezydencji Solo Projekt Plus.

Więcej

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 11:00

Poznań: Studio Słodownia 3, Stary Browar, ul. Półwiejska 42

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close