Poznań/SBNT dla Dzieci 2016: Maria Szymiec „Tańce Hulańce” – warsztaty dla dzieci i opiekunów

Zdjęcie: Poznań/SBNT dla Dzieci 2016: Maria Szymiec „Tańce Hulańce” – warsztaty dla dzieci i opiekunów

Fot. Maciej Zakrzewski

Wersja do druku

Udostępnij

Stary Browar Nowy Taniec dla Dzieci zaprasza na warsztat dla dzieci w wieku 4-6 lat i ich opiekunów Tańce Hulańce, który poprowadzi Maria Szymiec. Tańce hulańce to przestrzeń, w której zarówno dzieci, jak i ich opiekunowie będą mogli doświadczyć przyjemności i radości jaką daje kontakt ze swoim ciałem, naturalny i swobodny ruch, jak i taneczna relacja z innymi.

Bilety: 15 zł.

Ewentualne pytania należy kierować na adres e-mail: dzieci@starybrowarnowytaniec.pl

Organizatorzy proszą o zabranie wygodnego stroju i obuwia na zmianę.
Warsztaty zostaną udokumentowane przez fotografa.

Prowadząca o warsztacie:

Podczas warsztatów będziemy poruszali się w zgodzie ze sobą, własnym rytmem i możliwościami, z pomocą muzyki i rekwizytów. Dzieci są niezwykle kreatywne i mają w sobie ogromne pokłady spontaniczności jeszcze nieskrępowanej powinnościami dorosłego życia. Będziemy, więc również uczyli się od siebie nawzajem, jak rozwijać własną kreatywność w relacji z drugą osobą. Wspólny ruch wspiera i rozwija relację, oraz uczy akceptacji. Naturalny taniec zaś pozwala na swobodną ekspresję tak istotną w budowaniu własnej tożsamości.

Maria Szymiec – psycholożka, pasjonatka tańca, uczy się na III roku w Szkole Psychoterapii Tańcem i Ruchem (Instytut DMT w Warszawie). Prowadziła warsztaty rozwojowe dla kobiet, zajęcia ruchowe dotyczące akceptacji własnego ciała, zajęcia z ruchu kreatywnego dla dzieci. Prowadzi ruchowe zajęcia psychoterapeutyczne dla dzieci (Psychoterapia Tańcem i Ruchem) w grupach, jak i indywidualnie. Pracuje z dziećmi po traumie. Na co dzień jest psycholożką w Domu Dziecka w podpoznańskim Kórniku, gdzie w pracy w dziećmi wykorzystuje twórcze narzędzia terapii tańcem i ruchem.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 11:00

Poznań: Studio Słodownia 3, stary Browar, ul. Półwiejska 42.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close