Poznań/SBNT dla Dzieci – Roztańczone Rodziny 2016: Korina Kordova „Połączenie przez ruch” – warsztaty

Zdjęcie: Poznań/SBNT dla Dzieci – Roztańczone Rodziny 2016: Korina Kordova „Połączenie przez ruch” – warsztaty

Fot. Jakub Wittchen dla Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk

Wersja do druku

Udostępnij

Stary Browar Nowy Taniec dla Dzieci 2016 zaprasza na warsztat dla dzieci w wieku 5-7 lat Połączenie przez ruch, który poprowadzi Korina Kordova. Należy zabrać wygodny strój i obuwie na zmianę. Warsztaty zostaną udokumentowane przez fotografa.

Koszt: wejściówki w cenie 15 zł (dziecko + opiekun) do nabycia w punktach informacyjnych w Atrium i Pasażu Starego Browaru oraz na ebilet.pl

Ewentualne pytania należy kierować na adres e-mail: dzieci@starybrowarnowytaniec.pl

Prowadząca o warsztatach:

Barwny, spontaniczny, a przede wszystkim przygotowany z myślą o dzieciach i rodzicach warsztat, to nasza propozycja na spędzenia czasu w poszukiwaniu i odkrywaniu „połączeń przez ruch”. Wspólna zabawa i taniec tworzą rodzinny dialog oparty na fizyczności i wzmacniają więzi w relacji rodzic –dziecko. Stosując spontaniczne i naturalne ruchy, które opierają się na wyobraźni, zbudujemy nowe i mocne połączenia!

Korina Kordova – niezależna artystka pracująca w Warszawie. Przed przyjazdem do Polski w 2005 roku, pracowała w ojczystej Brazylii oraz w Holandii. Po roku 2005, przez siedem lat była członkiem zespołu Śląskiego Teatru Tańca, współpracując z wieloma polskimi i zagranicznymi choreografami. Byli wśród nich m.in.: Jacek Łumiński (Polska), Anna Piotrowska (Polska), Barbara Bourget (Kanada), Mihai Mihalcea (Rumunia), Idan Cohen (Izrael), Kuik Swee Boon (Singapur), Suzana Gomes (Holandia/Brazylia), Irad Mazliah (Izrael) i Helena Ganjalyan (Polska), Ramona Nagabczyńska (Polska), Isabelle Schad (Niemcy) i Renata Piotrowska (Polska). Razem ze ŚTT występowała w Europie, Ameryce Północnej i Azji. W 2006 roku zaczęła tworzyć własne prace jako niezależny choreograf w ramach Laboratorium Choreograficznego Śląskiego Teatru Tańca. Jest autorką i wykonawczynią takich spektakli jak Karolina (2007) i Borderline (2010). Współpracowała także z: Kokoro Dance (Kanada), BalletMet (Stany Zjednoczone), Samovarteateret (Norwegia) oraz TeatremTańca Zawirowania (Polska). W 2012 roku otrzymała stypendium Alternatywnej Akademii Tańca prowadzonej przez Art Stations Foundation w Poznaniu. Tego samego roku, po przeprowadzce do Warszawy, założyła własny, nieformalny kolektyw artystyczny o nazwie Flesh System wspólnie z tancerzem i choreografem – Przemkiem Kamińskim. W 2013 roku byli rezydentami na V Maat Festivalu – Border Line w Lublinie. Stworzyli kawałek #abyss.witchroulette, do którego dramaturgię przygotował Mateusz Szymanówka. W 2013 roku została rezydentką Art Stations Foundation/Stary Browar Nowy Taniec w Poznaniu. W ramach programu rezydencyjnego Solo Projekt 2013 zrealizowała pod opieką artystyczną Busha Hartshorna solo on 8th boulevard. right after sinuous curves, którego premiera odbyła się w październiku 2013 roku.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 11:00

Poznań: Studio Słodownia 3, Stary Browar, ul. Półwiejska 42

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close