Poznań/SBNT dla Dzieci Roztańczone Rodziny 2017: Monika Kiwak „I kropka” – warsztaty dla dzieci i opiekunów

Zdjęcie: Poznań/SBNT dla Dzieci Roztańczone Rodziny 2017: Monika Kiwak „I kropka” – warsztaty dla dzieci i opiekunów

Monika Kiwak Festiwal Sztuka Szuka Malucha 2017 Fot. Jagoda Vasco

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach cyklu Stary Browar Nowy Taniec dla Dzieci – Roztańczone Rodziny Monika Kiwak poprowadzi zajęcia dla dzieci w wieku od lat 5 do lat 8 wraz z opiekunami. I kropka to warsztat ruchowy dla rodzin, na temat fizycznej relacji w przestrzeni pomiędzy dzieckiem a dorosłym.

Prowadząca o warsztacie:

Wszystko zacznie się od jednej kropki na podłodze. Co ona może mieć wspólnego z ruchem? Czy rząd kropek gdzieś nas doprowadzi? A co się stanie jak kropka spotka kreskę? Będziemy bawić się będąc blisko i daleko od siebie w przestrzeni, w relacji z jedną osobą i grupą,wykorzystując wybrane komponenty tańca współczesnego.

Należy przyjść ok. 15 minut przed rozpoczęciem warsztatu. Organizatorzy proszą o zabranie wygodnego stroju. Uczestnicy będą ćwiczyć boso lub w skarpetkach antypoślizowych.

Bilety w cenie 15 zł (dziecko + opiekun) do nabycia w punktach informacyjnych Starego Browaru, księgarniach Empik oraz na portalu ebilet.pl

Ewentualne pytania należy kierować na adres e-mail:

m.maciejewski@artstationsfoundation5050.com

Czas trwania: 1h. Warsztat zakłada aktywne uczestnictwo w zabawie dorosłych i dzieci. W warsztatach mogą wziąć udział uczestnicy spotkania 1/2 dla osób pracujących z dziećmi.

Więcej o warsztacie 1/2

Monika Kiwak – magister filologii polskiej i magister wiedzy o teatrze (dramatologia) na Uniwersytecie Jagiellońskim; absolwentka wydziału tańca w Performers House (Dania), dyplomowana instruktorka tańca współczesnego (Narodowe Centrum Kultury), uczestniczka certyfikowanego Kursu Body Mind Centering® (Słowacja, Polska 2011 – 2015). W 2013, 2015 i 2017 roku otrzymała stypendium na udział w Alternatywnej Akademii Tańca, realizowanej przez Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk. Była rezydentką projektu Dance Move Cities (Kraków, Ryga 2013 – 2014). W 2017 roku otrzymała stypendium na odbycie wizyty studyjnej i warsztat Segni Mossi w Rzymie, dzięki wsparciu Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk. Od 2008 do 2015 roku tańczyła w Eksperymentalnym Studio Tańca Iwony Olszowskiej w Krakowie, praktykując improwizację z podejściem BMC®. Zafascynowana jest anatomią i motoryką ruchu. Z pasją pracuje zarówno z dorosłymi jak i z dziećmi oraz rodzinami.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 11:00

Poznań: Studio Słodownia 3, Stary Browar, ul. Półwiejska 42

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close