Poznań/SBNT na Malcie 2016: Agata Siniarska „Hyperdances”

Zdjęcie: Poznań/SBNT na Malcie 2016: Agata Siniarska „Hyperdances”

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach cyklu Stary Browar Nowy Taniec na Malcie Art Stations Foundation i Stary Browar Nowy Taniec zapraszają na pokaz spektaklu Hyperdances w choreografii i wykonaniu Agaty Siniarskiej.

O spektaklu:

Hyperdances to fantazja o tańcu przeogromnym! którego założenia są olbrzymie, a ciała tłuste! ten taniec jest ogromniaście-wymiarowy! niewidzialny dla ludzi na odcinkach czasu, trudny do ogarnięcia w przestrzeni! ten taniec to bezkresność relacyjności! nie ulica/scena/muzeum, ale cała ziemia! matnia ludzkich i nieludzkich wibrujących materii! nie działania kolektywne, ale nieskończona wielość splątań! nie Dolly Parton, lecz owca Dolly!

Performans powstał w ramach rezydencji badawczej towarzyszącej wystawie LET’S DANCE (Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk, 2015)

pomysł i wykonanie: Agata Siniarska

przy wsparciu Instytutu Muzyki i Tańca

Logo ASF (miniaturka)     IMIT (miniaturka)

Szczegółowy program prezentacji

Katalog (pdf)

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 19:00

Poznań: Galeria Art Stations (parter), Stary Browar, ul. Półwiejska 42

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close