Poznań/SBNT na Malcie 2016: Bush Hartshorn – warsztat z metody feedbacku

Zdjęcie: Poznań/SBNT na Malcie 2016: Bush Hartshorn – warsztat z metody feedbacku

Fot. materiały ASF.

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach cyklu Stary Browar Nowy Taniec na Malcie Art Stations Foundation i Stary Browar Nowy Taniec zapraszają na warsztat z metody feedbacku, który poprowadzi Bush Hartshorn. Jak rozmawiać (z artystami) o (ich) sztuce? Poświęcony zagadnieniu i praktyce informacji zwrotnej (feedbacku) pięciodniowy warsztat dla wszystkich zainteresowanych – praktyków, teoretyków i publiczności! – ma na celu zwiększenie świadomości roli, jaką feedback odgrywa w procesie twórczym i rozwoju artysty. Zada także pytania o to, kiedy i jak feedbacku praktykowanie – oferowanie i przyjmowanie – może okazać się szczególnie użyteczne i skuteczne.

Warsztat stanowi wprowadzenie w podstawy Komunikacji Bez Przemocy (Non Violent Communication/NVC) oraz w główne założenia Programowania Neurolingwistycznego (NLP) – metod, które aplikować można zarówno w kontekście pracy twórczej, jak i w życiu codziennym. Zajęcia oparte będą głównie na formacie i z wykorzystaniem metodologii wymiany feedbacku Critical Response opracowanej przez amerykańską choreografkę Liz Lerman (a jeśli czas pozwoli, być może uda się także zgłębić inne metody i praktyki feedbacku).

Spotkania dadzą uczestnikom możliwość pogłębionej refleksji nad zagadnieniem feedbacku oraz poznania jego narzędzi by, w oparciu o oglądane codziennie festiwalowe spektakle, zaoferować możliwość wspólnego doskonalenia feedbacku w praktyce.

Warsztat skierowany jest do wszystkich zainteresowanych (liczba miejsc ograniczona).

Zgłoszenia zawierające krótkie bio po angielsku należy słać na adres: m.harasimowicz@artstationsfoundation5050.com
(w tytule maila: feedback + imię i nazwisko).

Deadline nadsyłania zgłoszeń mija 10 czerwca 2016 o godzinie 20.00.

Szczegółowy program prezentacji

Katalog (pdf)

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 10:00

Poznań: Studio Słodownia 2, Stary Browar, ul. Półwiejska 42, w godz.10.00-14.00.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close