Poznań/SBNT na Malcie 2016: Christos Papadopoulos – Leon & the Wolf „Elvedon”

Zdjęcie: Poznań/SBNT na Malcie 2016: Christos Papadopoulos – Leon & the Wolf „Elvedon”

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach cyklu Stary Browar Nowy Taniec na Malcie Art Stations Foundation i Stary Browar Nowy Taniec zapraszają na pokaz spektaklu Elvedon w choreografii Christosa Papadopoulosa. Siłą napędową Elvedonu jest precyzyjny rytm i zmysłowe, zmienne układy

ruchu. Sześciu tancerzy tworzy tu pełną fałd harmonię, a ich rozwibrowana energia i subtelne mikro-gesty kreują na naszych oczach jednocześnie zwarty, ale i nieustannie zmieniający się obraz. Zainspirowany Falami Virginii Woolf Elvedon wydobywa istotę splecionych ze sobą wątków powieści, przekształcając je w medytację nad upływem czasu.

koncept i choreografia: Christos Papadopoulos

wykonanie: Ermis Malkotsis, Georgios Kotsifakis, Ioanna Paraskevopoulou, Hara Kotsali, Nadi Gogoulou, Epaminondas Damopoulos światło: Christos Papadopoulos

muzyka: Coti K.

kostiumy: Aggelos Medis

wideo: Patroklos Skafidas

praca znalazła się w: Aerowaves Twenty16

Belka noish Marysia Zimpel (miniaturka)

Szczegółowy program prezentacji

Katalog (pdf)

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 18:00

Poznań: Studio Słodownia 3, Stary Browar, ul. Półwiejska 42

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close