Poznań/SBNT na Malcie 2016: Peter Pleyer, Michiel Keuper, Andrea Keiz „I See Red”

Zdjęcie: Poznań/SBNT na Malcie 2016: Peter Pleyer, Michiel Keuper, Andrea Keiz „I See Red”

Fot. Michiel Keuper

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach cyklu Stary Browar Nowy Taniec na Malcie Art Stations Foundation i Stary Browar Nowy Taniec zapraszają na pokaz spektaklu I See Red, którego twórcami są: Peter Pleyer, Michiel Keuper, Andrea Keiz. Zainspirowani historią wielokrotnych interwencji artystów wizualnych w obszar choreografii i choreografów w obszar sztuk wizualnych, berlińscy twórcy: choreograf Peter Pleyer, kompozytor wizualny i projektant Michiel Keuper oraz artystka wideo Andrea Keiz, wykorzystują serie działań do kreowania w czasie realnym różnorodnych kompozycji przestrzennych i ruchowych. Ich praktyka, oparta na doświadczeniu wieloletniej współpracy, kładzie szczególny nacisk na sam proces improwizacji, w którym publiczność staje się świadkiem nieustannego przepływu krajobrazów kreowanych z przedmiotów, kostiumów, tańców, książek, opowieści i obrazów.

stworzone i wykonywane przez: Peter Pleyer, Michiel Keuper, Andrea Keiz

przy wsparciu: DOCK 11 Berlin

Belka Pleyer SBNT na Malcie 2016 (miniaturka)

goethe.de/swietujemy

Szczegółowy program prezentacji

Katalog (pdf)

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 19:00

Poznań: Galeria Art Stations 2, Stary Browar, ul. Półwiejska 42

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close