Warsztaty

Poznań/Stary Browar Nowy Taniec dla Dzieci: Aleksandra Borys „Ruszanie/Rysowanie” – warsztat dla dzieci i rodziców

Zdjęcie: Poznań/Stary Browar Nowy Taniec dla Dzieci: Aleksandra Borys „Ruszanie/Rysowanie” – warsztat dla dzieci i rodziców

Czy można narysować taniec? Prowadząca warsztaty chce połączyć ruch z rysowaniem, działanie ciałem w przestrzeni – z pracą kredki na papierze. Porównać w jaki sposób taniec „zapisują” dzieci w różnym wieku, a w jakim go widzą i opisują dorośli. Gry łączące rysunek z ruchem pozwolą wyzwolić swobodę w tworzeniu, łączeniu różnych sztuk i materii oraz wyzwolą ekspresję twórczą zarówno dzieci, jak i dorosłych.   <div class="info"> <h5><span style="text-decoration: underline;">Warsztat dla dzieci i rodziców</span></h5> <span style="text-decoration: underline;"> </span> <span style="text-decoration: underline;"> </span>   <p class="text">Warsztat dla dzieci i rodziców 5-7 lat + rodzice (godz. 11:00) 8-10 lat + rodzice (godz. 13:00) miejsce: Studio Słodownia +3</p>   <p class="text">wejściówki: 10 zł (rodzic + dziecko) do nabycia w punktach informacyjnych w Pasażu i Atrium Starego Browaru oraz na stronie <a href="http://www.ebilet.pl/szukaj.php?t=o&oid=919">www.ebilet.pl</a>.</p>   <p class="text"> Liczba miejsc jest ograniczona. Organizatorzy nie gwarantują, że bilety będą dostępne w dniu warsztatu. i proszą o wcześniejszy zakup wejściówek.</p>   <p class="text"></p>   <p class="text"> UWAGA! Należy wziąć pod uwagę, że artykuły używane podczas warsztatu mogą pozostawiać ślady na ubraniach. W związku z tym organizatorzy proszą o zabranie odpowiedniego stroju na zmianę. Warsztaty zostaną udokumentowane przez fotografa.</p>     Kontakt: <a href="mailto:dzieci@starybrowarnowytaniec.pl">dzieci@starybrowarnowytaniec.pl</a>   </div> <div class="maraton_box"><a href="http://www.starybrowarnowytaniec.pl/dladzieci2014"><strong>Stary Browar Nowy Taniec dla Dzieci 2014</strong> informacje o programie</a></div> <div class="maraton_box"></div>

Wersja do druku

Udostępnij

Czy można narysować taniec? Prowadząca warsztaty chce połączyć ruch z rysowaniem, działanie ciałem w przestrzeni – z pracą kredki na papierze. Porównać w jaki sposób taniec „zapisują” dzieci w różnym wieku, a w jakim go widzą i opisują dorośli. Gry łączące rysunek z ruchem pozwolą wyzwolić swobodę w tworzeniu, łączeniu różnych sztuk i materii oraz wyzwolą ekspresję twórczą zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Warsztat dla dzieci i rodziców

 

 

Warsztat dla dzieci i rodziców 5-7 lat + rodzice (godz. 11:00)
8-10 lat + rodzice (godz. 13:00) miejsce: Studio Słodownia +3

wejściówki: 10 zł (rodzic + dziecko) do nabycia w punktach informacyjnych w Pasażu i Atrium Starego Browaru oraz na stronie www.ebilet.pl.

 Liczba miejsc jest ograniczona. Organizatorzy nie gwarantują, że bilety będą dostępne w dniu warsztatu. i proszą o wcześniejszy zakup wejściówek.

 UWAGA! Należy wziąć pod uwagę, że artykuły używane podczas warsztatu mogą pozostawiać ślady na ubraniach. W związku z tym organizatorzy proszą o zabranie odpowiedniego stroju na zmianę.
Warsztaty zostaną udokumentowane przez fotografa.

Kontakt: dzieci@starybrowarnowytaniec.pl

powiązane

Ludzie

Aleksandra Borys

Aleksandra Borys

Czy można narysować taniec? Prowadząca warsztaty chce połączyć ruch z rysowaniem, działanie ciałem w przestrzeni – z pracą kredki na papierze. Porównać w jaki sposób taniec „zapisują” dzieci w różnym wieku, a w jakim go widzą i opisują dorośli. Gry łączące rysunek z ruchem pozwolą wyzwolić swobodę w tworzeniu, łączeniu różnych sztuk i materii oraz wyzwolą ekspresję twórczą zarówno dzieci, jak i dorosłych.   Warsztat dla dzieci i rodziców       Warsztat dla dzieci i rodziców 5-7 lat + rodzice (godz. 11:00) 8-10 lat + rodzice (godz. 13:00) miejsce: Studio Słodownia +3   wejściówki: 10 zł (rodzic + dziecko) do nabycia w punktach informacyjnych w Pasażu i Atrium Starego Browaru oraz na stronie www.ebilet.pl.    Liczba miejsc jest ograniczona. Organizatorzy nie gwarantują, że bilety będą dostępne w dniu warsztatu. i proszą o wcześniejszy zakup wejściówek.      UWAGA! Należy wziąć pod uwagę, że artykuły używane podczas warsztatu mogą pozostawiać ślady na ubraniach. W związku z tym organizatorzy proszą o zabranie odpowiedniego stroju na zmianę. Warsztaty zostaną udokumentowane przez fotografa.     Kontakt: dzieci@starybrowarnowytaniec.pl   Stary Browar Nowy Taniec dla Dzieci 2014 informacje o programie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close