Poznań/Stary Browar Nowy Taniec dla Dzieci: Aleksandra Borys „Ruszanie/Rysowanie” – warsztat dla dzieci i rodziców

Zdjęcie: Poznań/Stary Browar Nowy Taniec dla Dzieci: Aleksandra Borys „Ruszanie/Rysowanie” – warsztat dla dzieci i rodziców

Wersja do druku

Udostępnij

Czy można narysować taniec? Prowadząca warsztaty chce połączyć ruch z rysowaniem, działanie ciałem w przestrzeni – z pracą kredki na papierze. Porównać w jaki sposób taniec „zapisują” dzieci w różnym wieku, a w jakim go widzą i opisują dorośli. Gry łączące rysunek z ruchem pozwolą wyzwolić swobodę w tworzeniu, łączeniu różnych sztuk i materii oraz wyzwolą ekspresję twórczą zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Warsztat dla dzieci i rodziców

 

 

Warsztat dla dzieci i rodziców 5-7 lat + rodzice (godz. 11:00)
8-10 lat + rodzice (godz. 13:00) miejsce: Studio Słodownia +3

wejściówki: 10 zł (rodzic + dziecko) do nabycia w punktach informacyjnych w Pasażu i Atrium Starego Browaru oraz na stronie www.ebilet.pl.

 Liczba miejsc jest ograniczona. Organizatorzy nie gwarantują, że bilety będą dostępne w dniu warsztatu. i proszą o wcześniejszy zakup wejściówek.

 UWAGA! Należy wziąć pod uwagę, że artykuły używane podczas warsztatu mogą pozostawiać ślady na ubraniach. W związku z tym organizatorzy proszą o zabranie odpowiedniego stroju na zmianę.
Warsztaty zostaną udokumentowane przez fotografa.

Kontakt: dzieci@starybrowarnowytaniec.pl

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 11:00

Poznań: Stary Browar, ul. Półwiejska 42, Słodownia 3 5-7 lat rodzice o godz. 11:00; 8-10 lat rodzice o godz. 13:00.

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close