Poznań/Stary Browar Nowy Taniec Dla Dzieci: Compagnia TPO „Malowany ogród” i warsztaty dla dzieci

Zdjęcie: Poznań/Stary Browar Nowy Taniec Dla Dzieci: Compagnia TPO „Malowany ogród” i warsztaty dla dzieci

Fot. Davide Venturini

Wersja do druku

Udostępnij

Malowany ogród to niepowtarzalne interaktywne widowisko taneczno-multimedialne, w którym dzieci zaproszone są do wejścia wspólnie z tancerzami w sceniczny świat pełen sensorów reagujących na ich ruch i dźwięk. Żywiołowy i zaskakujący zwrotami akcji spektakl staje się dla dzieci niezapomnianą przygodą, dzięki której mogą nie tylko obserwować historię cudownego ogrodu, ale przeżywać ją całym swoim ciałem. Zastosowanie nowych technologii interaktywnych i multimedialnych sprawia, że każdy ruch na scenie odnotowywany jest w obrazie i dźwięku. Włoska grupa mistrzowsko opanowała zdolność kreowania oszałamiających wizualnie światów, które pozwalają na pełne współuczestniczenie dzieci w procesie twórczym.

 

TPO to jedna z najbardziej popularnych i cenionych grup tanecznych dla dzieci na świecie. Ich przedstawienia pokazywane były we wszystkich zakątkach globu, ale nigdy jeszcze nie dotarły do Poznania. To niepowtarzalna okazja na spotkanie dzieci z wybitnymi tancerzami i artystami multimediów oraz doświadczania świata poprzez taniec i interaktywną zabawę.

 

Warsztaty są szansą do jeszcze głębszego wkroczenia w multimedialny świat przedstawienia. Dzieci współpracują z artystami i poznają tajniki multimedialnego, zaczarowanego dywanu, który jest głównym elementem większości przedstawień grupy TPO. To warsztaty ruchowe, w których wykorzystywana jest interaktywna instalacja współdziałająca z dziećmi.

 

reżyseria Francesco Gandi, Davide Venturini
choreografia Anna Balducci, Luisa Cortesi
tańczą Carolina Amoretti, Anna Balducci, Sara Campinoti, Elita Cannata, Valentina Consoli, Cristina D’Alberto, Viola Esposti Ongaro, Angelica Portioli, Stefania Rossetti, Barbara Stimoli 
obrazy Rebwar Saeed
multimedia Elsa Mersi 
muzyka Spartaco Cortesi 
informatycy Martin von Günten, Rossano Monti 
kostiumy Loretta Mugnai
głos Caterina Poggesi 
współpraca nad scenariuszem Stefania Zampiga
obsługa multimediów Saverio Damiani, Saulo D’Isita, Massimiliano Fierli, Niccolò Gallio, Alberto Martino, Francesco Taddei 
promocja Valeria Castellaneta, Valentina Martini, Francesca Murador, Francesca Nunziati, Chiara Saponari
koprodukcja Teatro Metastasio Stabile della Toscana, Lyric Theater Hammersmith

 

Spektakl – godzina: 11:00, 16:00, czas trwania spektaklu: 50 minut Warsztat – godzina: 12:00, 13:00, czas trwania warsztatów: 45 minut, dla dzieci w wieku 3-6 lat. Organizatorzy proszą o zabranie dla dzieci wygodnego obuwia na zmianę. Warsztaty zostaną udokumentowane przez fotografa.

 

Bilety: spektakl 10 zł/osoba, warsztat: 5 zł/osoba (w warsztacie uczestniczą tylko dzieci) do nabycia w punktach informacyjnych w Pasażu i Atrium Starego Browaru. Liczba miejsc jest ograniczona. Organizatorzy proszą o wcześniejszych zakup wejściówek.

W razie pytań: dzieci@starybrowarnowytaniec.pl

 

Nagranie Malowanego ogrodu

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 11:00

Poznań: Studio Słodownia 3, Stary Browar, ul. Półwiejska 42. Pokazy spektaklu: 11.00, 16.00. Warsztaty dla dzieci: 12.00-12.45, 13.00-13.45.

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close