Poznań/Stary Browar Nowy Taniec dla Dzieci: Juan Eduardo López „Rozwój rodziny poprzez ruch. O projekcie «Tańczące rodziny» – wykład

Zdjęcie: Poznań/Stary Browar Nowy Taniec dla Dzieci: Juan Eduardo López „Rozwój rodziny poprzez ruch. O projekcie «Tańczące rodziny» – wykład

Fot. Art Stations Foundation.

Wersja do druku

Udostępnij

Spotkanie i prezentacja poświęcone historii, rozwojowi, efektom i napotkanym problemom podczas realizacji projektu Tańczące Rodziny. Prowadzący dzieli się swoim doświadczeniem, pokazuje perspektywy i możliwości rozwoju bliźniaczych projektów w danym kraju, a także prezentuje bogaty materiał wizualny i dokumentacje stworzone podczas ponad 10 lat trwania projektu. Po wykładzie przewidziana jest dyskusja z tancerzami i choreografami z Polski, którzy pragną rozwijać swój warsztat pracy z rodzinami.

Wykład przeznaczony dla osób dorosłych
Czas trwania ok. 1h

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 13:30

Poznań: Studio Słodownia 3, Stary Browar, ul. Półwiejska 42. Wstęp wolny.

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close