Poznań/Stary Browar Nowy Taniec dla Dzieci: Magdalena Woskowicz „Eko-lekcje. Twoje ciało ożywione” – warsztaty

Zdjęcie: Poznań/Stary Browar Nowy Taniec dla Dzieci: Magdalena Woskowicz „Eko-lekcje. Twoje ciało ożywione” – warsztaty

Fot. Jakub Wittchen dla Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk

Wersja do druku

Udostępnij

Jedną z inspiracji do prostych, zabawowych choreografii podczas Eko-lekcji są różne gatunki zwierząt. Ich ruch i zachowania. Świat natury i wielość form, w tym także zjawiska pogodowe i elementy przyrody. Zajęcia uwrażliwią i zaskoczą zarówno małych, jak i dużych.

Magdalena Woskowicz poprowadzi zajęcia dla dzieci w wieku od lat 5 do lat 7 wraz z opiekunami. Należy zabrać wygodny strój i buty na zmianę. Warsztaty zostaną udokumentowane przez fotografa. Ewentualne pytania należy kierować na adres e-mail

Od prowadzącej:

Eko-lekcje dla rodziców z dziećmi to połączenie świadomości ekologicznej z tańcem. Fizyka od dawna dowodzi, że jesteśmy w głębokim połączeniu z wszystkim, co istnieje. Wykorzystamy proste techniki, by poszukać życia w nas. Jako metody użyjemy między innymi podręcznego, arcy-ekologicznego narzędzia, jakim jest nasz oddech. Tym razem wykorzystamy go świadomie do połączenia z życiem w sobie. Będziemy bawić się i rozwijać, uświadamiając sobie, że nasze ciało jest najbardziej ekologiczną formą czerpania radości z życia i pozostawania z tym życiem w kontakcie. Bez tego nigdy nie jesteśmy, tam gdzie jesteśmy.

Magdalena Woskowicz dzieciństwo spędziła z dala od miasta, wchodząc na drzewa, budując szałasy i podskubując jeżyny. Po studiach kulturoznawczych (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu) i wieloletnich doświadczeniach w tańcu, założyła mobilną szkołę tańca Dance4Balance w Poznaniu, która poprzez taniec daje dzieciom wyzwania, emocje i przygodę. Interesuje się rozwojem i motywacją. Jest copywriterką, wciąż pisze. Ujarzmia umysł poprzez systematyczną medytację. Uwielbia ruch, naturę i zwierzęta. Ma za sobą pracę w wielu szkołach tańca w Poznaniu. Obecnie pracuje z przedszkolakami, realizuje warsztaty dla dzieci w ośrodkach kultury. Stworzyła własny program pracy z najmłodszymi i nadal go rozwija, bazując na prostych choreografiach tańca nowoczesnego, współczesnego, improwizacji i animacji. Zaprasza przedszkola do współpracy poprzez program „Dance4Balance – wspólny ruch”, który łączy idee collaborative consumption i nauki dzieci zdrowych nawyków życia w ruchu. Tańczy w grupie „Fleks Step” Ewy Sobiak z Polskiego Teatru Tańca.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 11:00

Poznań: Studio Słodownia 2, Stary Browar, ul. Półwiejska 42

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close