Poznań/Stary Browar Nowy Taniec dla Dzieci: Theater o.N. „Kokon”

Zdjęcie: Poznań/Stary Browar Nowy Taniec dla Dzieci: Theater o.N. „Kokon”

Fot. ASF

Wersja do druku

Udostępnij

Wyobraźcie sobie spokojny sen, kiedy nagle – trzask, zamieszanie, chichot – tajemnicza istota przychodzi na świat. A teraz? Aktorka Minouche Petrusch oraz muzyk Karlo Hackenberger zabierają małych widzów na wędrówkę – od samego początku, przechodząc przez wszystkie stopnie przeobrażenia, by na samym końcu ukazać pełną wolność. Unikając pracy z językiem, przy pomocy intensywnych obrazów i akcji angażującej zmysły, artyści ukazują drogę między snem i tańcem. Kokon może stać się naszym schronieniem, ochronić nas, jednocześnie jesteśmy w nim zamknięci, co może czasami być kłopotliwe, jednak po jego zrzuceniu czuć na twarzy powiew świeżego powietrza. Jesteśmy wolni i bardziej podatni na to, co na zewnątrz. Jak można być silnym i delikatnym w tym samym czasie? Artyści  to właśnie sprawdzają z najmłodszymi widzami. Razem próbują i błądzą zachęcając najmłodszych do eksploracji niezliczonych możliwości życia.

taniec: Minouche Petrusch
muzyka: Karlo Hackenberger
reżyseria: Ania Michaelis
scena: Tina Schulle
dramaturgia: Dagmar Domrös
asystentka: Vera Strobel
produkcja: Eva-Karen Tittmann

czas trwania: 30 minut (+ 15 minut zabay po spektaklu)

Spektakl dla dzieci od 2 lat i ich dorosłych.

Bilety: 10 zł / osoba

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 12:00

Poznań: Studio Słodownia 3, Stary Browar, ul. Półwiejska 42

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close