Poznań/Stary Browar Nowy Taniec/JUST BETWEEN US! The Generation Project – Episode 2: „Jess meets Angus – men aged 50+”

Zdjęcie: Poznań/Stary Browar Nowy Taniec/JUST BETWEEN US! The Generation Project – Episode 2: „Jess meets Angus – men aged 50+”

Fot. Meyer Originals

Wersja do druku

Udostępnij

Są dziecinni, są mądrzy, czasem też są trochę obciachowi, ale na ogół są szczerzy i pełni odwagi. Często wiedzą wszystko najlepiej, gdyż mogą polegać na własnym doświadczeniu. Mężczyźni około pięćdziesiątki. Amerykanin Jess Curtis i Szkot Angus Balbernie spotykają się, aby tańczyć, fantazjować i zawodzić nad swymi starzejącymi się ciałami, pojawiającymi się drobnymi dolegliwościami, swoimi niewykorzystanymi talentami, pragnieniami i marzeniami, które jeszcze się nie spełniły.

Rozgrywają swój niezwykły inwentarz pokolenia pięćdziesięciolatków w sposób otwarty i niekonwencjonalny

„Curtis i Balbernie dają widzom możliwość przeżycia fascynacji męskim ciałem bez rozbierania się – wyłącznie dzięki swojej zwięzłej obecności. Tańczą i noszą się nawzajem będąc bardzo męskimi w swej skłonności do akceptowania ciężkiego ciała. Mogą zaczekać; mają cel, ale nie pragną go wyrazić. Nadal mają pytania, ale nie mają już odpowiedzi. Życie jest zbyt skomplikowane, aby przekazać jego sens w kilku słowach. Piękna produkcja bogata w doświadczenie…”

Thomas Linden,„Kölnische Rundschau”

spektakl w języku angielskim
Po spektaklu 18.11 zapraszamy na spotkanie z artystami

JUST BETWEEN US! The Generation Project
seria performansów tanecznych stworzona przez Silke Z./resistdance. we współpracy z Alexandrą Dederichs i Felixem Marchandem
dyrekcja artystycznaSilke Z.
współpraca:
dramaturgiaAlexandra Dederichs
opieka nad odcinkamiFelix Marchand
wykonanieAngus Mc. Lean Balbernie, António Cabrita, Jess Curtis, Stefan Henaku-Grabski, Katharina Huck, Justin Marsiglia, Caroline Simon, Nathalie Zietek
reżyseria Bonus Track, dramaturgia Epsiodes 4 and 5André Zimmermann
dyrekcja technicznaAnsgar Kluge
administracjaKatja Steinbach
asystent produkcjiPhilipp Schaus
projekt graficzny, zdjęciaCaroline Simon
zdjęcia Episodes, Portrait Silke Z.©Meyer Originals
kierownictwomechtild tellmann kulturmanagement

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close