
Fot. Meyer Originals
Fot. Meyer Originals
Odcinki 4 i 5 Nathalie spotyka Katie i Justin spotyka Stefana dają ogólny wgląd w grupę poniżej dwudziestu lat. Czy jest to pokolenie amoku, pijaństwa, Facebooka i pornografii? Czy też jest to pokolenie pragmatyków troszczących się od najwcześniejszych lat o swoje kariery i zabezpieczenie swych rodzin, ale które nadal patrzy na świat z optymizmem? Być może są bardziej dorośli od swoich rodziców, którzy uwielbiają celebrować wieczną młodość i koleżeństwo. A może są po prostu „zwyczajnie” tak zróżnicowani jak świat, w którym żyją?
„Dialogi tego pokolenia Silke Z. wywodzą się z odwagi aktorów do grania w sposób osobisty. Cała czwórka ma odwagę grać jak amatorzy, ale patrzy się na nich z przyjemnością – mają moc”.
Melanie Suchy, „Kölner Stadtanzeiger”
spektakl w języku angielskim
Po spektaklu 18.11 zapraszamy na spotkanie z artystami
JUST BETWEEN US! The Generation Project
seria performansów tanecznych stworzona przez Silke Z./resistdance. we współpracy z Alexandrą Dederichs i Felixem Marchandem
dyrekcja artystyczna Silke Z.
współpraca:
dramaturgia Alexandra Dederichs
opieka nad odcinkami Felix Marchand
wykonanie Angus Mc. Lean Balbernie, António Cabrita, Jess Curtis, Stefan Henaku-Grabski, Katharina Huck, Justin Marsiglia, Caroline Simon, Nathalie Zietek
reżyseria Bonus Track, dramaturgia Epsiodes 4 and 5 André Zimmermann
dyrekcja techniczna Ansgar Kluge
administracja Katja Steinbach
asystent produkcji Philipp Schaus
projekt graficzny, zdjęcia Caroline Simon
zdjęcia Episodes, Portrait Silke Z. ©Meyer Originals
kierownictwo mechtild tellmann kulturmanagement