Poznań/Stary Browar Nowy Taniec/JUST BETWEEN US! The Generation Project – Episode 4 and 5: „Nathalie meets Katie and Justin meets Stefan – generation under 20”

Zdjęcie: Poznań/Stary Browar Nowy Taniec/JUST BETWEEN US! The Generation Project – Episode 4 and 5: „Nathalie meets Katie and Justin meets Stefan – generation under 20”

Fot. Meyer Originals

Wersja do druku

Udostępnij

Odcinki 4 i 5Nathalie spotyka KatieiJustin spotyka Stefanadają ogólny wgląd w grupę poniżej dwudziestu lat. Czy jest to pokolenie amoku, pijaństwa, Facebooka i pornografii? Czy też jest to pokolenie pragmatyków troszczących się od najwcześniejszych lat o swoje kariery i zabezpieczenie swych rodzin, ale które nadal patrzy na świat z optymizmem?Być może są bardziej dorośli od swoich rodziców, którzy uwielbiają celebrować wieczną młodość i koleżeństwo. A może są po prostu „zwyczajnie” tak zróżnicowani jak świat, w którym żyją?

„Dialogi tego pokolenia Silke Z. wywodzą się z odwagi aktorów do grania w sposób osobisty. Cała czwórka ma odwagę grać jak amatorzy, ale patrzy się na nich z przyjemnością – mają moc”.

Melanie Suchy,„Kölner Stadtanzeiger”


spektakl w języku angielskim
Po spektaklu 18.11 zapraszamy na spotkanie z artystami

JUST BETWEEN US! The Generation Project
seria performansów tanecznych stworzona przez Silke Z./resistdance. we współpracy z Alexandrą Dederichs i Felixem Marchandem
dyrekcja artystycznaSilke Z.
współpraca:
dramaturgiaAlexandra Dederichs
opieka nad odcinkamiFelix Marchand
wykonanieAngus Mc. Lean Balbernie, António Cabrita, Jess Curtis, Stefan Henaku-Grabski, Katharina Huck, Justin Marsiglia, Caroline Simon, Nathalie Zietek
reżyseria Bonus Track, dramaturgia Epsiodes 4 and 5André Zimmermann
dyrekcja technicznaAnsgar Kluge
administracjaKatja Steinbach
asystent produkcjiPhilipp Schaus
projekt graficzny, zdjęciaCaroline Simon
zdjęcia Episodes, Portrait Silke Z.©Meyer Originals
kierownictwomechtild tellmann kulturmanagement

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close