Poznań/Stary Browar Nowy Taniec na Malcie 2014: Rosalind Crisp „No-one will tell us…”

Zdjęcie: Poznań/Stary Browar Nowy Taniec na Malcie 2014: Rosalind Crisp „No-one will tell us…”

Fot. ASF

Wersja do druku

Udostępnij

No-one will tell us… [Nikt nam nie powie…] jest spotkaniem Rosalind Crisp, muzyka rockowego Hansueli Tischhauser, performera Andrew Morrisha i reżysera światła Marco Wehrspanna. Artyści współpracują ze sobą od wielu lat, jednocześnie rozwijając własną praktykę artystyczną. Co się stanie, gdy ich praktyki zderzą się ze sobą? W jaki sposób mogą one współistnieć? No-one will tell us… jest wezwaniem do intensywnego życia, przebudzonego, w pełni świadomego.

Choreografia:  Rosalind Crisp (AT/FR)

Występuje: Andrew Morrish (AT/FR)

Gitary elektryczne: Hansueli Tischhauser (CH)

Światła: Marco Wehrspann (DE)

Produkcja: Rosalind Crisp / Omeo Dance (AT/FR)

Rosalind Crisp ukończyła Victorian Ballet School w Melbourne, studiowała technikę release, Body-Mind Centering i improwizację kontaktową w Europejskim Centrum Rozwoju Tańca w Arnhem, w Holandii. Od 2004 roku jej siedzibą jest Paryż, gdzie artystka jest choreograficznym współpracownikiem Carolyn Carlson w Atelier de Paris. Jej praca jest wspierana przez rząd francuski i prezentowana we Francji, Niemczech, Finlandii, Wielkiej Brytanii, Australii. Rosalind Crisp tworzy również prace dla innych zespołów, takich jak Two Fish Berlin, Laban Centre London, University of Melbourne i Uniwersytet HZT w Berlinie.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 21:00

Poznań: Studio Słodownia 3, Stary Browar, ul. Półwiejska 42

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

Teksty

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close