Poznań/Sztuka szuka malucha: Hanna Kanecka, Aleksandra Bożek-Muszyńska „DOoKOŁA” – spektakl-instalacja dla rodzin z dziećmi

Zdjęcie: Poznań/Sztuka szuka malucha: Hanna Kanecka, Aleksandra Bożek-Muszyńska „DOoKOŁA” – spektakl-instalacja dla rodzin z dziećmi

Fot. Jakub Wittchen dla Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach programów festiwalu Sztuka szuka malucha Hanna Kanecka i Aleksandra Bożek-Muszyńska pokażą spektakl-instalację dla rodzin z dziećmi, realizowanej przez . Instalacja przeznaczona jest dla dzieci w wieku: 1,5-3 lat. Projekt powstał pod opieką artystyczną Daliji Aćin Thelander. Spektakl-instalacja został zaprojektowany jako interaktywne i wielozmysłowe doświadczenie dla najmłodszych widzów i ich opiekunów. Przez pracę z obiektem, ruchem, dźwiękiem i ze światłem artystki zachęcają uczestników do wejścia na scenę.

Spektakl powstał z wdzięczności wobec dzieci za ich wrodzoną mądrość. To właśnie one swoim spontanicznym działaniem stają się w DOoKOŁA przewodnikami po świecie sztuki. Tym samym instalacja stwarza także dorosłym uczestnikom okazję do rozwijania własnej ekspresji, wyrażania czułości i pogłębiania otwartości na świat i drugiego człowieka.

Pomysł: Hanna Kanecka;

choreografia: Aleksandra Bożek-Muszyńska, Hanna Kanecka;

kreacja i wykonanie: Aleksandra Bożek-Muszyńska, Hanna Kanecka, Natalia Oniśk;

opieka artystyczna: Dalija Aćin Thelander;

muzyka: Patryk Lichota;

światło: Joanna Leśnierowska, Łukasz Kędzierski;

kostiumy: Aneta Chudzicka Szycie na Miarę;

produkcja: Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk;

partner: Społeczne Przedszkole Lipowa Alejka w Poznaniu

czas trwania: 45 minut

Więcej na stronie festiwalu: www.sztukaszukamalucha.pl

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 10:00

Poznań: Scena Wspólna, ul. Brandstaettera 1/Za Cytadelą

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close