Poznań: Teatr Tańca Nieznany „holy melancholy: perfect families and how to find them” – chor. Katarzyna Leszek

Zdjęcie: Poznań: Teatr Tańca Nieznany „holy melancholy: perfect families and how to find them” – chor. Katarzyna Leszek

Teatr Tańca Nieznany „holy melancholy: perfect families and how to find them” – chor. Katarzyna Leszek. Katarzyna Zimna Fotografia

Teatr Tańca Nieznany zaprasza na premierę spektaklu holy melancholy: perfect families and how to find them w reżyserii i choreografii Katarzyny Leszek. Odbędzie się ona 11 marca 2023 roku o godzinie 20.00 na Scenie Wspólnej w Poznaniu, z okazji 5-lecia Teatru działającego z inicjatywy Filipa Hylewicza oraz Katarzyny Leszek.

Wersja do druku

Udostępnij

O spektaklu:

Teleturniej emocjonalny, w którym możecie znaleźć się w losowym momencie. W każdym odcinku gry bierze udział dziewięć osób ze sobą spokrewnionych. Aby dostać się do programu wystarczy szczęście i odpowiedni numerek. Gra polega na realizowaniu przez osoby uczestniczące zadań dedykowanych charakterystyce danej rodziny. Bęben maszyny losującej do dzisiejszej gry wybrał rodzinkę z numerem 6031. Podczas rozrywki rodzina będzie testować swoje spoiwo oraz skonfrontuje się z istotą swojej egzystencji. Każdego miesiąca rodzina, która zdobyła największą ilość punktów, wygrywa wspólną wycieczkę nad polskie morze.

Zapraszamy na emisję odcinka o numerze 19997, a tym samym wydanie specjalnie programu z okazji 5-lecia istnienia TTN na Scenę Wspólną w Poznaniu. Ilość miejsc ograniczona.

Spektakl trwa ok. 75 minut i składa się z dwóch aktów, następujących po sobie bez przerwy.

Na scenie wystąpią: Filip Hylewicz, Julia Radziszewska, Joanna Kukiełka, Jagoda Wasilewska, Alicja Wójtowiec, Weronika Lempe, Oliwia Lech, Ewa Krzywicka, Weronika Nowosad oraz gościnnie Marcelina Durdyn i Agnieszka Brzezińska.

Spektakl powstał przy wsparciu Ośrodka Rekreacyjno-Sportowego fairPlayce w Poznaniu oraz Centrum Tańca Pendulum w Poznaniu.

Realizatorzy:

Choreografia i reżyseria: Katarzyna Leszek
Wykonanie: Filip Hylewicz, Jagoda Wasilewska, Ewa Krzywicka, Joanna Kukiełka, Weronika Lempe, Julia Radziszewska, Weronika Nowosad, Alicja Wójtowiec, Oliwia Lech oraz gościnnie Marcelina Durdyn i Agnieszka Brzezińska
Kostiumy: Katarzyna Leszek, Julia Radziszewska
Głos: Maciej Świniarski
Reżyseria światła: Katarzyna Leszek
Realizacja światła: Maciej Fincel
Fotografia: Katarzyna Zimna

Wstęp płatny. Rezerwacje należy kierować mailem na adres ttnieznany@gmail.com z informacją o liczbie rezerwowanych miejsc. W wiadomości zwrotnej zostaną przesłane dane do zapłaty.

Więcej informacji: link

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

premiera •

godz. 20:00

Poznań: Scena Wspólna, ul. Brandstaettera 1

inne wydarzenia

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close