Poznań: Warsztaty Tańca Współczesnego „Dancing fairPlayce Poznań 2018”

Zdjęcie: Poznań: Warsztaty Tańca Współczesnego „Dancing fairPlayce Poznań 2018”

Dancing fairPlayce Poznań 2018

Wersja do druku

Udostępnij

Organizatorzy Dancing fairPlayce Poznań 2018 zapraszają do zapisywania się na drugą edycję warsztatów, które odbędą się od 18 do 25 sierpnia w Parku Rekreacyjno-Sportowym fairPlayce na Naramowicach. Dancing fairPlayce Poznań to kontynuacja Międzynarodowych Warsztatów Tańca Współczesnego – projektu stworzonego przez prof. Ewę Wycichowską w 1994 roku w Polskim Teatrze Tańca. Warsztaty po raz drugi odbędą się w nowoczesnym obiekcie fairPlayce na ul. Bożydara 10.

Udział może wziąć każdy, bez względu na wiek i umiejętności taneczne. Przewidziano zajęcia dla początkujących, dla dzieci, dla seniorów oraz zajęcia dla niepoczątkujących tancerzy.

Warsztaty odbędą się pod honorowym patronatem i przy wsparciu władz miasta Poznania. Dla mieszkańców północnych dzielnic Poznania Wydział Kultury Urzędu Miasta Poznania dofinansował 100 darmowych wejściówek, m.in. dla dzieci i osób starszych.

Na warsztaty zapisywać się można przez stronę organizatorów: www.dancingpoznan.pl

Pedagodzy i warsztaty:

Organizatorzy zaprosili pedagogów tańca o międzynarodowej sławie, w tym tancerzy z Polski oraz zagranicy. Zajęcia poprowadzą: Jean-Claude Marignale (Francja), Justin Fuentes (Wenezuela), Abby Aouragh (Maroko), Yesid Samir Puello Chala (Kolumbia), Natalia Iwaniec (Polska), Paulina Wycichowska (Polska), Andrzej Adamczak (Polska) i Maciej „Gleba” Florek (Polska), zwycięzca I edycji You Can Dance.

Uczestnicy warsztatów poznają takie style taneczne, jak Bungee Dance, GaGa People, GaGa Dancers, Tango Argentino, Dancehall, Jazz Rock, Reggaeton, Gyrokinesis®, Broadway Jazz, Salsa, Bachata, Hip-Hop Energy, Musical Dance, Technika Release czy Taniec klasyczny. Dla seniorów Ewa Wycichowska osobiście poprowadzi Projekt dla Bardzo Dorosłych.

Do pobrania:

Szczegółowy plan warsztatów

Promocja tańca i zdrowego stylu życia dla mieszkańców Poznania.

Podczas warsztatów odbędą się również liczne zajęcia prozdrowotne, takie jak joga w plenerze, ćwiczenia na zdrowy kręgosłup, warsztaty ze zdrowego odżywiania, nauka sportów rakietowych (tenis, tenis stołowy, badminton itp.). Uczestnicy otrzymają także karnet Open na całą strefę cardio i siłownię w obiekcie „fairPlayce”. Mieszkańców Poznania organizatorzy zapraszają również na tzw. Spotkania z pasją, podczas których, zaproszeni goście opowiadać będą o swojej pasji do sportu i tańca. Przed obiektem co wieczór odbywać się będą otwarte wieczory taneczne, z dyskoteką dla mieszkańców Poznania i pokazami różnych technik tanecznych. Warsztaty zakończą się 25 sierpnia w sobotę finałowym pokazem tanecznym uczestników projektu wraz z instruktorami.

Więcej informacji na oficjalnej stronie projektu: www.dancingpoznan.pl

Ewa Wycichowska, tel. 505 190 001, e.wycichowska@wp.pl

Dyrektor Artystyczny Projektu Dancing fairPlayce Poznań

Jakub Rękoś, tel. 502 876 316, j.rekos@fairplayce.pl

Dyrektor Organizacyjny Dancing fairPlayce Poznań

Anna Rękoś, tel. 502 657 893, a.rekos@fairplayce.pl

Anna  Wachowska-Kucharska, tel. 609 655 106, anna.wachowska-kucharska@wp.pl

Koordynatorzy Warsztatów

Sandra Silbernagel, tel. 530 987 087, s.silbernagel@fairplayce.pl

Marketing Manager

www.dancingpoznan.pl

https://www.facebook.com/Dancing-Fairplayce-Pozna%C5%84-173454399853315/

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

Poznań: fairPlayce, ul. Bożydara 10

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close