Premiera Teatru Tańca Zawirowania z młodymi warsztatowiczkami

Zdjęcie: Premiera Teatru Tańca Zawirowania z młodymi warsztatowiczkami

Wersja do druku

Udostępnij

W niedzielę w Starej ProchOFFni w Warszawie premiera przedstawienia Wysokie obcasy – wytańcz siebie, które powstało w efekcie warsztatów tanecznych  prowadzonych przez Elwirę Piorun w Okęckiej Sali Widowskiskowej w Warszawie.Co może znaczyć hasło „Wytańcz siebie” dla dziewczyn wchodzących w dorosłość; czy to zmaganie się z odpowiedzialnością czy również pozostawienie miejsca na przypadek  i improwizację, która ożywi zmysły? Czy ważniejsze jest odkrywanie własnej osobowości czy dopasowanie się do grupy, która narzuca własne wartości? Takie pytania stawia sobie przedstawienie, które jest efektem warsztatów tanecznych prowadzonych przez Elwirę Piorun w Okęckiej Sali Widowiskowej.

Choreografia: Elwira Piorun

Tańcza: Klara Łucznik, Monika Chwalczuk,  Ewelina Sieroń – Kołek, Dominika Mirecka, Magda Widłak, Marcelina Mastyna, Audrey Ksena Cornu

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 19:00

Stara ProchOFFnia w Warszawie, ul. Boleść 2

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close