Scena dla tańca: Iwona Gilarska, Z nieba do ziemi, chor. Marcel Leemann

Zdjęcie: Scena dla tańca: Iwona Gilarska, Z nieba do ziemi, chor. Marcel Leemann

Wersja do druku

Udostępnij

Z nieba do ziemi… to druga część tryptyku W poszukiwaniu równowagi. Spektakl prezentowany jest w ramach Trójmiejskiego punktu Tanecznego i programu Scena dla tańca IMiT.

Iwona Gilarska w swoim najnowszym przedstawieniu opisuje wewnętrzny świat kobiety w sposób coraz bardziej dojrzały, ze swobodą porusza się po jakże subtelnej linii skomplikowanych relacji kobiety z otaczającą ją, czasem brutalną rzeczywistością.Z nieba do ziemi… to kipiąca energia na scenie, wspaniała muzyka, znakomite światła i wysmakowana choreografia .Andrzej Dudziński, graffitipress.com

Koncept i wykonanie: Iwona Gilarska

Choreografia i reżyseria: Marcel Leemann

Muzyka: Stefan Wesołowski

Wizualizacje: Andrzej Dudziński

Kostiumy: Iwona Gilarska

Światła: Bartosz Cybowski

Projekt zrealizowany przy wsparciu Urzędu Miasta Gdańska, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego oraz Klubu Żak. Pod patronatem Stowarzyszenia Artystycznego Kultywator3Miejski

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 19:00

Klub Żak w Gdańsku, ul. Grunwaldzka 195/197

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close