Scena dla tańca: Uwikłani, Natalia Madejczyk, Michał Łabuś

Zdjęcie: Scena dla tańca: Uwikłani, Natalia Madejczyk, Michał Łabuś

Wersja do druku

Udostępnij

Centrum Inicjatyw Artystycznych we Wrocławiu zaprasza na premierę spektaklu Michała Łabusia i Natalii Madejczyk, związanych z Bałtyckim Teatrem Tańcem. Prezentacja przedstawień odbywa się w ramach programu „Scena dla tańca” Instytutu Muzyki i Tańca.

Duet Uwikłani jest opowieścią o relacjach pomiędzy kobietą a mężczyzną, ukazuje różnorodność ich charakterów oraz potrzeb, jak również emocji: od przyjaźni poprzez miłosne uniesienia, nienawiść, aż po zrozumienie i akceptację. Historia ta zbudowana jest na sytuacjach z ich codziennego życia. Tych prostych, na które nie zwracamy uwagi, gdyż wydają nam się oczywiste i banalne, stają się rutyną. Jesteśmy uzależnieni od najprostszych relacji i to one dają nam komfort życia. Uciekamy w „Wielki Świat”, przytaczamy wyniosłe hasła i idee, a nie potrafimy znaleźć wspólnego języka w życiu codziennym. Zatrzymajmy się na chwilę i zastanówmy nad ich wartością …

Choreografia i wykonanie: Natalia Madejczyk, Michał Łabuś.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 20:30

Centrum Inicjatyw Artystycznych we Wrocławiu, ul. ul. Sienkiewicza 8a

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close