Siedlce/I Festiwal Sztuki Tańca Rozbieg 2018: Teatr Tańca Caro „The Room” – chor. Eliza Kindziuk, Sebastian Piotrowicz

Zdjęcie: Siedlce/I Festiwal Sztuki Tańca Rozbieg 2018: Teatr Tańca Caro „The Room” – chor. Eliza Kindziuk, Sebastian Piotrowicz

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach zaprasza na pokaz spektaklu Teatru Tańca Caro The Room w choreografii Elizy Kindziuk i Sebastiana Piotrowicza, który odbędzie się w ramach I Festiwalu Sztuki Tańca w Siedlcach. To spektakl, w którym pięcioro tancerzy porusza tematykę domu i rodziny. Artyści zainspirowani własnymi wspomnieniami i doświadczeniami, w połączeniu z prostotą codziennych ruchów i zachowań tworzą na scenie atmosferę rodzinnego domu. Postacie odkrywają otaczający ich pokój oraz wzajemne relacje poprzez różne techniki tańca współczesnego.

Czym jest dom? Korytarzem, kuchnią, a może naszym własnym pokojem, z którym się utożsamiamy? Może wcale nie chodzi o ściany, które nas chronią, ale pewną przestrzeń o umownie wytyczonych granicach: dzielnica, miasto, kraj, świat? Czyżby domem była miłość? Ludzie, którzy w nim mieszkają: rodzina, przyjaciele bądź ukochana osoba? …może nasze własne ciało? Mamy jeden dom, czy możemy mieć wiele jednocześnie? Łatwo jest go zmienić? Ile można ich mieć na przestrzeni lat, które nam ktoś odlicza?

Trailerhttps://www.youtube.com/watch?v=euKq3klOKNY

Choreografia: Eliza Kindziuk, Sebastian Piotrowicz

Obsada: Eliza Kindziuk, Sebastian Piotrowicz, Izabela Orzełowska, Ilona Gumowska, Łukasz Czapski
Realizacja świateł: Marcin Kostyra

Realizacja dźwięku: Tomasz Salach

Fotografia: Joanna Gieranin

Oprawa graficzna: Marek Błaszczyk

Czas trwania: 50 min.

Produkcja: Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

Bilety: 12-20 zł

Więcej informacjihttp://rozbieg.pl

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 19:30

Siedlce: Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego, ul. Biskupa Ignacego Świrskiego 31

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close