Sopatowiec k. Nowego Sącza: Iwona Olszowska „Joga i elementy BMC®” – warsztaty

Zdjęcie: Sopatowiec k. Nowego Sącza: Iwona Olszowska „Joga i elementy BMC®” – warsztaty

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Iwona Olszowska zaprasza do Sopatowca na warsztaty jogi z elementami BMC®. Zajęcia poprowadzą: Malwina Rzonca (joga) oraz Iwona Olszowska (BMC)®. Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich chętnych. Poziom zaawansowania dostosowany będzie do potrzeb i możliwości uczestników.

Koszt: 350 zł – z zakwaterowaniem w pokojach 2,3,4 os., 330 zł – z zakwaterowaniem na sali wieloosobowej (z własnym śpiworem). Cena obejmuje dwa noclegi, wyżywienie wegetariańskie, zajęcia jogi – 7 godzin i BMC® – 2,5 godziny. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 100 zł.

Informacje i zapisy: malwina@jogawkrakowie.pl, telefon: 880 060 086.

Należy mieć własną matę do jogi oraz pasek. W przypadku ich braku, należy zgłosić ten fakt przy zgłoszeniu.

Orientacyjny plan:
piątek: 17.30 – 19.00 joga, 19.15 kolacja
sobota: 8.00 herbata, kawa, 9.00 – 11.45 joga, 12.00 obiad, 16.30 – 19.00 elementy BMC®, 19.15 kolacja
niedziela: 8.00 herbata, kawa: 9.00 – 11.45 joga, 12.00 obiad

Iwona Olszowska o warsztacie:

Przedmiotem zajęć będzie świadomość ciała w oparciu o metodę Body Mind Centering®, czyli anatomia w ruchu. Będziemy pracować ze stawami, kośćmi, mindem mobilności i stabilności, strukturą ciała. Poszukamy potencjału ruchowego w szkielecie wiszącym, zależności względem grawitacji. Układ więzadeł zestroimy z mindem klarowności. Będziemy badać poczucie groundingu i łatwości działania.

Malwina Rzonca o warsztacie:

Body Mind Centering® jako metoda doświadczania relacji ciała i umysłu ma wiele wspólnego z hatha jogą, choć techniki te różnią się. Spodziewam się, że zajęcia z elementami BMC® mogą istotnie wysubtelnić odczuwanie struktur ciała, co pozwoli odczuć głębiej działanie asan jogi.

Iwona Olszowska – tancerka, choreografka, nauczycielka tańca współczesnego (specjalizacja: świadomość ciała, improwizacja kontaktowa oraz improwizacja jako performance); Somatic Movement Educator wg metody Body Mind Centering®.

Malwina Rzonca – jogę praktykuje regularnie od roku 2000, uczy od 14 lat. Wcześniej przez wiele lat była związana z tańcem współczesnym. W latach 1991-1998 była tancerką Eksperymentalnego Studia Tańca EST pod kierownictwem Iwony Olszowskiej. Uczestniczyła też w licznych projektach i warsztatach prowadzonych przez nauczycieli tańca z całego świata. Miała okazję poznać cały szereg technik pracy z ciałem, również BMC®.

Sopatowiec – magiczna chata w górach, położona na uboczu, przy zielonym szlaku na Przehybę. Sopatowiec słynie również z oryginalnej kuchni według 5 przemian autorstwa Gosi Kacner, autorki książki kulinarnej Kolor, zapach, smak, intencja.

Wpłaty zaliczki na konto: 61 1020 5558 0000 8502 3113 7451

Malwina Rzonca, Al. Beliny-Prażmowskiego 61/2, 31-514 Kraków.

Reszta wpłaty na miejscu gotówką.

ARCHIWUM PREZENTACJI

Jazowsko: Sopatowiec 64

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close