Sopot: Anna Steller „Echo”

Zdjęcie: Sopot: Anna Steller „Echo”

Anna Steller „Echo”

Wersja do druku

Udostępnij

Echo to spektakl Anny Steller, kierowany fascynacją, współzależnością, badaniem relacji między jednostką a kolektywem. Solo multiplikuje się, tworząc różne światy i abstrakcyjne narracje, które odbijają się echem, czasem przenikając się nawzajem, czasem wykluczając, pozostawiając nas jedynie ze szczątkami tego co materialne i realne.

Rozpoznaję to środowisko. Znajome dźwięki rezonują w uszach, przeszywają tkanki w ciele. Poruszenia transformują pustkę w coraz bardziej oswojone terytorium. Obserwuję powoli topniejący świat i pozwalam ciału zostawić w nim swoje odbicie. Ten krajobraz nie należy już do mnie, jest surrealistyczną krainą z gasnącymi gwiazdami i sączącym się czasem. Pozostawione luźno skrawki wchłaniam i wpuszczam w mój obieg pozwalając im rozszczepić się w niewidoczną sieć.

Anna Steller

Współpraca dramaturgiczna: Katarzyna Kania

Dźwięki: Maciek Salamon

Ubranie: Gosia Golińska

Światło: Michał Labijak

Zrealizowano w ramach stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz dzięki wsparciu Gminy Miasta Sopot.

Partnerem spektaklu jest Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie.

bilety: 15 zł

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

premiera •

godz. 19:00

Sopot: Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie, Plac Zdrojowy 2

inne wydarzenia

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close