Sopot/Body Space Festival Dance_Music: Anna Haracz „Przestrzeń dźwięku” – warsztaty

Zdjęcie: Sopot/Body Space Festival Dance_Music: Anna Haracz „Przestrzeń dźwięku” – warsztaty

Fot. Violetta Kaszubowska

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach Body Space Festival Dance_Music w Sopocie Anna Haracz poprowadzi 7 lutego (godz. 14.00-17.00) warsztat Przestrzeń dźwięku. Warsztat jest integralną częścia całości warsztatów festiwalu. Koszt udziału w warsztatach: 320zł. Koszt udziału we wszystkich wydarzeniach festiwalu (warsztatach, jamach, spektaklach): 360zł.

Anna Haracz o warsztacie: „Ciało poruszając się tworzy dźwięki, nasze organy wewnętrzne tworzą dźwięki, oddech może być źródłem dźwięku. Nasze ciało jest pudłem akustycznym. Celem warsztatu jest rozwój świadomości oraz nauka regulacji oddechu w trakcie ruchu poprzez pracę z głosem. Nauka używania ciała nie tylko jako źródła ruchu ale i głosu. Zajmiemy się poszerzaniem i pogłębianiem świadomości wpływu dźwięku na ruch i ruchu na dźwięk. Praca nad naturalnością i bezwysiłkowością ruchu związana jest również z poszukiwaniami dźwięku wydobywającego się z różnych ośrodków ciała, co zmierza do traktowania ciała jako jednolity instrument ruchowo-muzyczny. Warsztat oparty jest na połączeniu metody pracy z głosem Olgi Szwajgier, materiału z Gaga Intensive Summer Course, Kontakt Improwizacji oraz technik oddechowych jogi.”.

Zgłoszenia: danceisintheair@gmail.com.

Program festiwalu

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 14:00

Sopot: Zatoka Sztuki, Aleja Franciszka Mamuszki 14

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close