Sopot/Body Space Festival Dance_Music: Jacek Owczarek „Przestrzeń osobowości” – warsztaty

Zdjęcie: Sopot/Body Space Festival Dance_Music: Jacek Owczarek „Przestrzeń osobowości” – warsztaty

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach Body Space Festival Dance_Music w Sopocie Jacek Owczarek poprowadzi 7 lutego (godz. 10.00-13.00) warsztat Przestrzeń osobowości. Warsztat jest integralną częścia całości warsztatów festiwalu. Koszt udziału w warsztatach: 320zł. Koszt udziału we wszystkich wydarzeniach festiwalu (warsztatach, jamach, spektaklach): 360zł.

Jacek Owczarek o warsztacie: „W improwizacji proces tworzenia zbiega się w czasie z jego wykonaniem. Improwizacja jest aktem niepowtarzalnym i spontanicznym, jest pracą z tym co manifestuje się w danym momencie w postaci sygnałów wizualnych, dźwiękowych, kinestetycznych, relacyjnych.  Zajęcia są połączeniem moich doświadczeń w pracy z tańcem, improwizacją oraz metodą pracy z procesem wg A. Mindella, ich celem jest świadome wchodzenie w proces improwizacji, umiejętność pracy z kanałami zmysłowymi, obserwacji tego co się wydarza w trakcie improwizacji i poszerzanie świadomości ruchowej.”.

Zgłoszenia: danceisintheair@gmail.com.

Program festiwalu

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 10:00

Sopot: Zatoka Sztuki, Aleja Franciszka Mamuszki 14

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close