Sopot/I Sopockie Konsekwencje Teatralne: Novy Ruch Teatr „Macht mir Spaβ” – ruch i reżyseria: Piotr Soroka

Zdjęcie: Sopot/I Sopockie Konsekwencje Teatralne: Novy Ruch Teatr „Macht mir Spaβ” – ruch i reżyseria: Piotr Soroka

Fot. Teatr ROZBARK w Bytomiu.

Wersja do druku

Udostępnij

Po blisko półtorarocznej przerwie Novy Ruch Teatr powraca na scenę. Debiutanckie przedstawienie Macht mir Spaβ w reżyserii Piotra Soroki można będzie zobaczyć na deskach Teatru Boto w Sopocie. Spektakl zostanie pokazany w ramach I Sopockich Konsekwencji Teatralnych i otworzy cykl prezentacji konkursowych.

Macht mir Spaβ to historia o przyjemnościach, która rozgrywa się w studio nagraniowym programu kulinarnego. Dwie prowadzące (Agnieszka Charkot i Agnieszka Dziewa), na wzór Perfekcyjnej Pani Domu, przygotowują słodkie, jak one same, muffiny. Niestety w biegu zdarzeń, natłoku obowiązków i telewizyjnych póz okazuje się, że „Perfekcyjne Panie Domu” wpadają w ciąg niespodziewanych zdarzeń, a w tle komplikacji pojawia się mściwa zbrodnia.

Bilety: 35/30/20 zł

Bilety online: http://teatrboto.bilety.interticket.pl

 

Strona organizatora: http://boto.art.pl/

 

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 18:00

Sopot: Teatr Boto, ul. Bohaterów Monte Cassino 54B.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close