Sopot/Mistrzowskie warsztaty tańca: Praca z partnerem w tańcu ludowym. Prowadzenie: Milena Jurczyk

Zdjęcie: Sopot/Mistrzowskie warsztaty tańca: Praca z partnerem w tańcu ludowym. Prowadzenie: Milena Jurczyk

Fot. materiały organizatorów.

Wersja do druku

Udostępnij

W cyklu Mistrzowskie warsztaty tańca Sopocki Teatr Tańca zaprasza na warsztaty Praca z partnerem w tańcu ludowym, które poprowadzi wybitna pedagog Milena Jurczyk. Warsztaty  przeznaczone są dla tancerzy wszystkich technik i stylów tańca.

Koszt warsztatów: 60 zł – całość, tylko jeden dzień: 30 zł
Dla stałych uczestników MWT: 40 zł, jeden dzień 20 zł
Zapisy: sopot.dance.theatre@gmail.com

Opłaty za zajęcia należy przelewać na konto:
DANCE [SIC!] ASSOCIATION
Millenium Bank nr rachunku 85 1160 2202 0000 0001 4375 9094
ul. Oskara Kolberga 31/20, 81-881 Sopot

O pedagogu:

Milena Jurczyk – absolwentka Szkoły Baletowej w Gdańsku i Akademii Muzycznej w Warszawie. Od wielu lat jest cenionym pedagogiem w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Gdańsku. Pracuje również jako konsultant, sędzia z zakresu techniki tańca klasycznego, współpracując z wieloma znaczącymi ośrodkami na terenie kraju. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała, kształcąc się m. in. w Argentynie (Stypendium CIOFF), czy odbywając staże w szkołach tańca w Hiszpanii. Za specjalny wkład w rozwój szkolnictwa artystycznego w Polsce otrzymała odznaczenia od Prezydenta Rzeczypospolitej oraz Ministra Kultury. Od 2001 właścicielka Studia Tańca TTQ. Związana od 2000 roku jako choreograf z Zespołem Pieśni i Tańca Uniwersytetu Gdańskiego „JANTAR”.

ARCHIWUM PREZENTACJI

Sopot: Sala prób w Teatrze na Plaży,Aleja Mamuszki 2 w Sopocie (na domofonie 2), w sb. w godz. 12.00-14.00, w ndz. w godz. 11.00-13.00.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close