Spektakle

Sopot/Przegląd „Mistrzowie Polskiego Tańca”: Marta Pietruszka/Mateusz Przyłęcki „Choć Cię nie pojmuję…”

Zdjęcie: Sopot/Przegląd „Mistrzowie Polskiego Tańca”: Marta Pietruszka/Mateusz Przyłęcki „Choć Cię nie pojmuję…”

Wersja do druku

Udostępnij

Mistrzowie Polskiego Tańca to organizowane przez Sopocki Teatr Tańca spotkanie najważniejszych twórców polskiego tańca współczesnego, których kariery sięgają lat 80. XX wieku, a którzy nadal są aktywni artystycznie. To dość wąskie grono twórców jest swego rodzaju fenomenem artystycznym – łącznikiem z przeszłością i źródłem polskiego tańca, a teraźniejszością i przyszłością – ich praca ma niewątpliwy wpływ na następne pokolenia artystów.

W ramach przeglądu Marta Pietruszka i Mateusz Przyłęcki pokażą spektakl Choć Cię nie pojmuję…

O spektaklu:

Jak z Tobą rozmawiać? Jak do Ciebie dotrzeć? Czy mnie słyszysz? Czy ja słyszę Ciebie? Dlaczego czasami milczysz? Dlaczego nie odpowiadasz? Bawisz  się mną? Sprawdzasz moją wiarę? Chcesz  żebym się bardziej starał? Żebym Ci się  bardziej poddał? Jak bardzo mogę Ci się poddać, żeby nie stracić siebie? Jaka jest Twoja  wola? Dokąd mnie wbrew mnie prowadzisz?

Scenariusz: Marta Pietruszka, Mateusz Przyłęcki

Reżyseria: Mateusz Przyłęcki

Tańczy: Marta Pietruszka

Po spektalu, o godzinie 20.20 odbędzie się spotkanie z Martą Pietruszką i Iwoną Olszowską.

Do pobrania:

Harmonogram

 

Program na:

www.facebook.com/mistrzowiepolskiegotanca

www.teatrnaplazy.pl

 

Bilety:

na oddzielny wieczór: 30 zł normalny, 20 zł ulgowy

karnet (na wszystkie spektakle festiwalu): 140 N, 90 ulgowy

na poszczególny warsztat z wybranym Mistrzem: 30 zł

na cykl warsztatów (z Wszystkimi Mistrzami): 200 zł

Rezerwacje na spektakle i warsztaty: 

rezerwacje.stt@gmail.com

Na spektakle można też kupić bilet elektroniczny na stronie: www.teatrnaplazy.pl

Logo Mistrzowie Polskiego Tańca (miniaturka)    Logo SIC! Dance Association Sopot (miniaturka)   Logo Teatr na Plaży (miniaturka)   Logo Sopocki Teatr Tańca białe tło (miniaturka)   Logo Zatoka Sztuki (miniaturka)   Logo Chipolbrok (miniaturka)   Logo Sopot (miniaturka)

powiązane

Ludzie

Marta Pietruszka

Marta Pietruszka

Mistrzowie Polskiego Tańca to organizowane przez Sopocki Teatr Tańca spotkanie najważniejszych twórców polskiego tańca współczesnego, których kariery sięgają lat 80. XX wieku, a którzy nadal są aktywni artystycznie. To dość wąskie grono twórców jest swego rodzaju fenomenem artystycznym – łącznikiem z przeszłością i źródłem polskiego tańca, a teraźniejszością i przyszłością – ich praca ma niewątpliwy wpływ na następne pokolenia artystów. W ramach przeglądu Marta Pietruszka i Mateusz Przyłęcki pokażą spektakl Choć Cię nie pojmuję… O spektaklu: Jak z Tobą rozmawiać? Jak do Ciebie dotrzeć? Czy mnie słyszysz? Czy ja słyszę Ciebie? Dlaczego czasami milczysz? Dlaczego nie odpowiadasz? Bawisz  się mną? Sprawdzasz moją wiarę? Chcesz  żebym się bardziej starał? Żebym Ci się  bardziej poddał? Jak bardzo mogę Ci się poddać, żeby nie stracić siebie? Jaka jest Twoja  wola? Dokąd mnie wbrew mnie prowadzisz? Scenariusz: Marta Pietruszka, Mateusz Przyłęcki Reżyseria: Mateusz Przyłęcki Tańczy: Marta Pietruszka Po spektalu, o godzinie 20.20 odbędzie się spotkanie z Martą Pietruszką i Iwoną Olszowską. Do pobrania: Harmonogram   Program na: www.facebook.com/mistrzowiepolskiegotanca www.teatrnaplazy.pl   Bilety: na oddzielny wieczór: 30 zł normalny, 20 zł ulgowy karnet (na wszystkie spektakle festiwalu): 140 N, 90 ulgowy na poszczególny warsztat z wybranym Mistrzem: 30 zł na cykl warsztatów (z Wszystkimi Mistrzami): 200 zł Rezerwacje na spektakle i warsztaty:  rezerwacje.stt@gmail.com Na spektakle można też kupić bilet elektroniczny na stronie: www.teatrnaplazy.pl               

Teksty

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close