Supienie: Andrzej Woźniak „Sny, kamienie i wytchnienie” – wyjazdowy warsztat imrpowizacji kontaktowej

Zdjęcie: Supienie: Andrzej Woźniak „Sny, kamienie i wytchnienie” – wyjazdowy warsztat imrpowizacji kontaktowej

Fot. Jana Schildt

Wersja do druku

Udostępnij

W dniach  21-27 sierpnia 2017 roku Andrzej Woźniak zaprasza do ośrodka Sny i Kamienie w Supieniowie na wyjazdowy warsztat improwizacji kontaktowej. Cena obejmuje pobyt, 3 wegetariańskie posiłki dziennie, warsztaty, dżemy, saunę i wszystko inne.

Koszt: w domu, pokoje 3- lub 2-os. – 880 zł przy wpłacie zaliczki 300 zł do 10 lipca i 990 zł po tym terminie; domku w lesie (3 – 4-os.) lub w luksusowych namiotach (3-os.) – 820 zł przy wpłacie zaliczki 300 zł do 10 lipca i 930 zł po tym terminie; namioty z pełnym wyposażeniem – łóżka, pościel, elektryczność etc.); we własnych namiotach – 730 zł przy wpłacie zaliczki 300 zł do 10 lipca i 840 zł po tym terminie.

Pytania, zgłoszenia: ej.posluchaj@gmail.com.

Wyjazd zacznie się obiadokolacją w poniedziałek 21 sierpnia a zakończy obiadem w niedzielę 27 sierpnia.

W planach między innymi:
– codziennie 3 godziny warsztatów kontakt improwizacji, które poprowadzę z największą starannością
– wieczorne dżemy
– wypady nad jeziora, podchody i pikuty
– poranne medytacje
– być może wieczorki filmowe
– być może kółka dyskusyjne
– z pewnością integracja w saunie

Andrzej Woźniak uczy improwizacji kontaktowej od 5 lat. Interesuje go technika ruchu, improwizacja i czytanie ciała od środka. Dlatego właśnie inspiracji szuka we wschodnich sztukach walki czy w tzw. praktykach somatycznych, takich jak BMC® i Metoda Feldenkraisa. Lubi gry i język. Jedno i drugie trafia do niego równie skutecznie jak uważny dotyk, więc korzysta z tych narzędzi w swojej pracy nauczycielskiej. Stara się dbać o bezpieczną i inkluzywną atmosferę pracy w grupie.

ARCHIWUM PREZENTACJI

Supienie (Suwalszczyzna): Sny i Kamienie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close