Suwałki/SPEAK: Agata Syrek i Paweł Łyskawa „Mój dzień zaczyna się zwyczajnie” – pokaz po warsztatach

Zdjęcie: Suwałki/SPEAK: Agata Syrek i Paweł Łyskawa „Mój dzień zaczyna się zwyczajnie” – pokaz po warsztatach

Wersja do druku

Udostępnij

Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza na Mój dzień zaczyna się zwyczajnie… – pokaz po warsztatach z młodzieżą, które prowadzili Agata Syrek i Paweł łyskawa z Krakowskiego Teatru Tańca. Praca nad spektaklem oprócz kształcenia umiejętności tanecznych obejmowała ćwiczenia ekspresyjne, improwizację oraz własną pracę koncepcyjną i choreograficzną.

O spektaklu:

Wspomnienia i sny to chyba najbardziej prywatne skarby, które gromadzimy przez lata. Nie da się ich ukraść, nie można zgubić. Można jedynie zapomnieć. Twórcy zapraszają w podróż po wspomnieniach, prywatnych, dziecięcych, skrywanych dotąd za uchem, w kieszeni, w szufladzie, w pamięci mocno tulonych, by nie zgasły, jak sny po przebudzeniu.

Choreografia i koncepcja: Agata Syrek, Paweł Łyskawa
Muzyka: collage
Czas trwania: ok. 30 minut
Obsada pokazu:  Katarzyna Baluta, Monika Barczyk, Weronika Bogdan, Iga Borejszo, Anita Jachimowicz, Aleksandra Jachowicz, Martyna Kleszczewska, Paweł Kisielewski, Agata Kozarkiewicz, Piotr Kozłowski, Joanna Lewoc, Aneta Loskarska, Magda Łozowska, Zofia Mackiewicz, Anna Misiukiewicz, Ewa Nawalska, Oskar Pawełko, Julia Pyłko,  Aleksandra Radziwonowicz, Joanna Rutkowska, Angelika Safinowska, Natalia Szczęsna, Zofia Wojtkowska

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 17:00

Suwałki: Duża Scena, Suwalski Ośrodek Kultury w Suwałkach, ul. Papieża Jana Pawła II 5

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close