Szczecin/LIII Przegląd Teatrów Małych Form „Kontrapunkt”: Joan Clevillé Dance „Plan B for Utopia”

Zdjęcie: Szczecin/LIII Przegląd Teatrów Małych Form „Kontrapunkt”: Joan Clevillé Dance „Plan B for Utopia”

Plan B for Utopia, fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Przegląd Teatrów Małych Form „Kontrapunkt” w Szczecinie zaprasza na spektakl Plan B for Utopia brytyjskiego zespołu Joan Clevillé Dance. To łączące teatr, taniec oraz storytelling przedstawienie w reżyserii i choreografii Joana Clevillé’a, z udziałem dwójki charyzmatycznych tancerzy podejmuje temat roli wyobraźni i kreatywności w życiu człowieka.

O spektaklu

Twórcy tego, w dużej mierze minimalistycznego spektaklu, wykorzystując zabawny scenariusz i oryginalną choreografię pytają, czy wyobraźnia i kreatywność mogą pełnić rolę katalizatora zmian w naszym prywatnym życiu i w życiu społeczności.

Plan B for Utopia to przewrotny i zaskakujący spektakl o tym, jak decydujemy się przeżyć nasze życie: o marzeniach, poddawaniu się i zaczynaniu od nowa, ale przede wszystkim o przyjaźni. To spektakl o marzeniach i odwadze, jakiej wymaga ich spełnianie, o utopiach małych i dużych, porażkach i umiejętności podnoszenia się po nich.

Spektakl będzie tłumaczony na język polski.

scenariusz i reżyseria: Joan Clevillé

choreografia: Joan Clevillé we współpracy z tancerzami

scenografia i kostiumy: Matthias Strahm

reżyseria światła: Emma Jones

zdjęcia: Nicole Guarino, Maria Falconer

muzyka: Louis Armstrong, Cliff Edwards, Judy Garland, Gordon Lorenz Orchestra, Willy Mason, MyMy
występują: Solène Weinachter, John Kendall, Joan Clevillé

premiera: sierpień 2015

Czas trwania: 60 minut

Bilety w cenie 30 zł do kupienia na platformie www.bilety.fm lub w Punkcie Obsługi Klienta bilety.fm w Zamku Książąt Pomorskich, ul. Korsarzy 34, Mały Dziedziniec, wejście „I” (Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej CIKiT).

Więcej o Przeglądzie na stronie www.kontrapunkt.pl

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 17:00

Szczecin: Trafostacja Sztuki, Świętego Ducha 4

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close