Szczecin/Opera na Zamku: „O krasnoludkach i sierotce Marysi” – reż. W. Łągiewka, chor. G. Kotek

Zdjęcie: Szczecin/Opera na Zamku: „O krasnoludkach i sierotce Marysi” – reż. W. Łągiewka, chor. G. Kotek

"O krasnoludkach i sierotce Marysi", fot. W. Piątek ©Opera na Zamku

Wersja do druku

Udostępnij

Opera na Zamku w Szczecinie zaprasza na musical dla dzieci w wieku 5-10 lat O krasnoludkach i sierotce Marysi w choreografii Grzegorza Kotka i w reżyserii Wiesława Łągiewki. To roztańczony i rozśpiewany spektakl, w którym baśniowy świat przeniesie się daleko poza granice sceny. Opowieść o tym, że dobre uczynki wracają do nas wtedy, kiedy tego potrzebujemy. Do Kryształowej Groty, lisiej nory i na spotkanie z Królową Tatrą zabiorą młodych widzów roztańczone i rozśpiewane krasnoludki, które pomagają ludziom dobrym i szlachetnym. Pokażą też, że pracowitość i zgodne działanie w grupie pozwalają przenosić góry. Czy krasnoludkom uda się pokonać sprytnego złego Lisa i pomóc sierotce Marysi? Jaki sposób znajdą na leniwego Skrobka?

Reżyseria: Wiesław Łągiewka

Kierownictwo: Małgorzata Bornowska

Choreografia: Grzegorz Kotek

Scenografia i kostiumy: Agata Tyszko

Reżyseria świateł: Dawid Karolak

Obsada: Chór i Orkiestra Opery na Zamku w Szczecinie

Premiera: 17.01.2015

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 18:00

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close